Responsywne Strony WWW - Responsywny Sklep: Nowe oblicze e-biznesu


Nowoczesne witryny internetowe oferują użytkownikom coraz więcej przydatnych funkcji. Standardem dla internautów stały się wielojęzyczne wersje stron, możliwości wyszukiwania treści, listy rozwijane oraz podręczne menu, przekierowujące użytkownika do konkretnego artykułu. Samodzielne zarządzanie treścią stron stało się prostsze niż kiedykolwiek, dzięki systemom CMS (z ang. Content Management System.) Pojawienie się możliwości surfowania po internecie przy pomocy mobilnych urządzeń np. smartfonów czy tabletów wywołało rewolucję. Masowo zaczęły powstawać strony internetowe przystosowane do wyświetlania na małych, standardowych wyświetlaczach.

Niestety większość z nas spotkała się z problemami: uciekania treści poza ekran, nieczytelego wyświetlania grafiki i czcionek przy przeglądaniu stron internetowycheści na smartfonach lub telefonach komórkowych.


Innowacyjnym rozwiązaniem jest technologia budowy witryn internetowych korzystających z tzw. Responsywności. To nowa funkcjonalność sprawiająca że treść jest automatycznie rozlokowywana na stronie a jej wielkość dostosowywana do rozdzielczości wyświetlacza z którego korzystamy. Exis Interactive od początku swojego istnienia jest firmą wdrażającą nowoczesne rozwiązania, dlatego przy budowie firmowych witryn internetowych korzysta z technologii responsywności.

 

Według specjalistów z firmy Exis Interactive proces wdrożenia responsywnej witryny jest skomplikowany i czasochłonny. Wiąże się z przygotowaniem wielu projektów grafik, wymyśleniu animacji. mimo to efekty są bez wątpienia warte zachodu.
Produkty prezentowane w responsywnych sklepach układają się w odpowiedniej kolejności, grafika jest dobrze widoczna, tekst wydaje się sam układać zachęcając użytkownika do przeczytania.

 

Responsywne witryny i sklepy internetowe w bliskiej przyszłości staną się standardem, świadczy o tym coraz większy zasięg Internetu bezprzewodowego, oraz coraz większa ilość urządzeń z mobilnym dostępem, co potwierdza zestawienie opublikowane na portalu  https://blogs.strategyanalytics.com 


Zapytaj o responsywne serwisy internetowe dla swojej firmy. Napisz do nas!

 

 

O EXIS Interactive

EXIS Interactive jest firmą działającą w sektorze nowych technologii, skupioną na tworzeniu oraz wdrażaniu innowacyjnych rozwiązań informatycznych i marketingowych dla biznesu. Głównym atutem firmy jest wszechstronna wiedza i doświadczenie z zakresu zastosowania nowych technologii w przedsiębiorstwach. Firma rozwija oprogramowanie internetowe pod własną marką exis.e-Platforma oraz wdraża i integruje rozwiązania innych producentów, uczestniczy w rozwijaniu oprogramowania open source. Jest partnerem producentów oprogramowania biznesowego takich jak Microsoft, Google, Streamsoft, Insoft i IBM.Oferuje szeroki zakres usług w obszarach technologicznym - wdrożenia systemów informatycznych do zarządzania firmą, produkcja oprogramowania, wsparcie sprzedaży poprzez e-usługi.

 


Aktualności

Chcesz sprawdzić jak działa system?

Jeśli jesteś zainteresowany systemem Prestiż

Skontaktuj się z nami

Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Zostaw nam swój numer telefonu lub adres e-mail.