500 000 Produktów w nowym e-sklepie Szron.eu, należącym do jednego z największych dostawców sprzętu gastronomicznego w Polsce


Powstanie nowego serwisu https://Szron.eu jest odpowiedzią na poszerzenie asortymentu firmy i usprawnienie sposobu dostaw do klientów. Dzięki zaangażowaniu specjalistów z firmy Exis Interactive działanie, oraz przeszukiwanie serwisu zawierającego kilkaset tysięcy pozycji, przebiega błyskawicznie. Ofertę przedstawiono przejrzyście prezentując kompleksowe cechy produktów, umożliwiając ich porównywanie.

 

SzronKlientowi prezentowana jest informacja o oszczędzonej kwocie zakupu sprzętu w Hurtowni Szron w stosunku do ceny katalogowej. E-sklep w oparciu o wartość zamówienia, oraz odległość dostawy automatycznie wylicza cenę transportu, w przypadku gdy klient zamawia towary o określonej wartości zostaje poinformowany iż przysługuje mu darmowy transport. Całości dopełnia możliwość łatwego składania zamówień on-line.

Ponieważ system sprzedaży hurtowni szron jest zintegrowany z rozwiązaniem klasy ERP. Wszystkie zamówienia złożone przez klientów są automatycznie przenoszone do systemu Streamsoft Prestiż. Od wielu lat Exis Interactive, wdraża systemy zwiększające zasięg działania firmy, które przyczyniają się do budowania konkurencyjnej.

Dowiedz się więcej jak budować przewagę konkurencyjną Twojej firmy. Napisz do nas

 

 

O EXIS Interactive

EXIS Interactive jest firmą działającą w sektorze nowych technologii, skupioną na tworzeniu oraz wdrażaniu innowacyjnych rozwiązań informatycznych i marketingowych dla biznesu. Głównym atutem firmy jest wszechstronna wiedza i doświadczenie z zakresu zastosowania nowych technologii w przedsiębiorstwach. Firma rozwija oprogramowanie internetowe pod własną marką exis.e-Platforma oraz wdraża i integruje rozwiązania innych producentów, uczestniczy w rozwijaniu oprogramowania open source. Jest partnerem producentów oprogramowania biznesowego takich jak Microsoft, Google, Streamsoft, Insoft i IBM.Oferuje szeroki zakres usług w obszarach technologicznym - wdrożenia systemów informatycznych do zarządzania firmą, produkcja oprogramowania, wsparcie sprzedaży poprzez e-usługi.

 


Aktualności

Chcesz sprawdzić jak działa system?

Jeśli jesteś zainteresowany systemem Prestiż

Skontaktuj się z nami

Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Zostaw nam swój numer telefonu lub adres e-mail.