Z zadowoleniem informujemy o wykonaniu nowej wersji e-sklepu dla znanego producenta odzieży dziecięcej Z.K.D Pinokio - sklep.pinokio.net.pl.


Sklep wyróżnia atrakcyjna szata graficzna i przyjazna obsługa. Użytkownicy sklepu mogą korzystać z wygodnych filtrów umożliwiających szybkie i wygodne znalezienie produktów we właściwym rozmiarze - kluczowym kryterium przy wyborze odzieży kryterium.


Rozszerzeniem dla sklepu jest wersja na facebook'u - idealnie zintegrowana z e-sklepem, funkcja logowania poprzez facebook'a oraz funkcja udostępniania informacji o produkcie swoim znajomym na facebook'u. Media społecznościowe odgrywają ważną rolę w marketingu internetowym. Cieszymy się, że możemy naszym Klientom dostarczać funkcjonalności przydane w ich pracy.

 

Plany na przyszłość

 

Kolejnym krokiem współpracy z Z.K.D. Pinokio będzie pełna integracja e-sklepu z systemem zarządzania - modułem handlowo-magazynowym.

 

Kilka słów o naszym Kliencie

 

Z.K.D. Pinokio jest polskim producentem odzieży dziecięcej i niemowlęcej. Specjalizuje się w projektowaniu i produkcji ubranek i bielizny dla dzieci w wieku do 5 lat. Wszystkie oferowane przez firmę produkty pochodzą z Polski - ponad 90% wyrobów produkowane jest bezpośrednio w siedzibie głównej firmy. Produkty firmy Pinokio posiadają certyfikat „bezpieczny dla dziecka".

 

 

Jeśli jesteś zainteresowany podobnym rozwiązaniem  - napisz do nas

 

 

O EXIS Interactive

 

EXIS Interactive jest firmą działającą w sektorze nowych technologii, skupioną na tworzeniu oraz wdrażaniu innowacyjnych rozwiązań informatycznych i marketingowych dla biznesu. Głównym atutem firmy jest wszechstronna wiedza i doświadczenie z zakresu zastosowania nowych technologii w przedsiębiorstwach. 

 

 


Aktualności

Chcesz sprawdzić jak działa system?

Jeśli jesteś zainteresowany systemem Prestiż

Skontaktuj się z nami

Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Zostaw nam swój numer telefonu lub adres e-mail.