Kolejne realizacje dla Bascom - nowa witryna firmowa


Z dumą informujemy o zakończeniu prac przy budowie witryny BASCOM. Do tej pory wykonaliśmy dla firmy Bascom trzy sklepy internetowe zintegrowane z systemem systemem Stremsoft Prestiż. Tym dla naszego klienta mieliśmy przyjemność stworzyć funkcjonalny, firmowy portal zawierający ofertę nowoczesnych systemów użytkowych.

 

Do niedawna określenie "inteligentne domy" kojarzone było z science-fiction - dziś takie rozwiązania są dostępne na wyciągnięcie ręki. Wystarczy skorzystać z internetu wejść na stronę BASCOM.pl i w prosty sposób poznać interesujące nas rozwiązania. 

 

Specjaliści z firmy EXIS Interactive posiadają duże doświadczenie w promowaniu innowacyjnych rozwiązań, dlatego główny nacisk położyli na przedstawienie systemów. Na portalu zamieszczono dokładne opisy działania, funkcje przedstawiono na przejżystych infografikach. Dzięki zamieszczeniu na stronie internetowej Bascom.pl kompleksowej informacji o produktach, stanowiącej jednocześnie ofertę firmy internautom odwiedzającym stronę jest znacznie łatwiej podjąć decyzję o zakupie rozwiązania.

 

Serwis w naszym portfolio | witryna: www.bascom.pl

 

O EXIS Interactive

EXIS Interactive jest firmą działającą w sektorze nowych technologii, skupioną na tworzeniu oraz wdrażaniu innowacyjnych rozwiązań informatycznych i marketingowych dla biznesu. Głównym atutem firmy jest wszechstronna wiedza i doświadczenie z zakresu zastosowania nowych technologii w przedsiębiorstwach. Firma rozwija oprogramowanie internetowe pod własną marką exis.e-Platforma oraz wdraża i integruje rozwiązania innych producentów, uczestniczy w rozwijaniu oprogramowania open source. Jest partnerem producentów oprogramowania biznesowego takich jak Microsoft, Google, Streamsoft, Insoft i IBM.Oferuje szeroki zakres usług w obszarach technologicznym - wdrożenia systemów informatycznych do zarządzania firmą, produkcja oprogramowania, wsparcie sprzedaży poprzez e-usługi.

 

 

 

 

 


Aktualności

Chcesz sprawdzić jak działa system?

Jeśli jesteś zainteresowany systemem Prestiż

Skontaktuj się z nami

Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Zostaw nam swój numer telefonu lub adres e-mail.