Nowy wymiar ziołolecznictwa - ziolowa-apteczka.pl


Mamy przyjemność poinformować Państwa że właśnie zakończyliśmy prace wdrożeniowe nowego sklepu internetowego ziolowa-apteczka.pl. Jest to portal umożliwiający zamawianie naturalnych produktów ułatwiających utrzymanie dobrego zdrowia. W celu zwiększenia sprzedaży produktów stanowiących alternatywę tradycyjnego leczenia, firma EXIS dołożyła wszelkich starań by sklep wzbudzał zaufanie odwiedzających.

 

Dzięki dużemu doświadczeniu w budowie sklepów zdajemy sobie sprawę że oferta sklepu skierowana jest do bardzo szerokiego grona odbiorców. Naturalne specyfiki zamawiają przecież osoby dbające o wygląd i kondycję, jak również internauci zainteresowani leczeniem. Wdrożenie wiązało się dla nas z przygotowaniem przejrzystego, mało skomplikowanego interfejsu graficznego, skupiając się głownie na wartości merytorycznej, intuicyjnym wyszukiwaniu i zamawianiu artykułów. Po raz kolejny udowodniliśmy że profesjonalnie przygotowany sklep umożliwia jego administratorom skuteczniejszą i  łatwiejszą sprzedaż. Ziolowaapteczka.pl jest gotowym sklepem dostosowanym do potrzeb użytkownika, za który nie potrzeba ponosić comiesięcznych opłat a co najważniejsze odróżnia się od innych rozwiązań dostępnych na rynku. Jest wspaniałą wizytówką firmy i wspiera identyfikację marki. Rozwiązanie wykorzystuje funkcje gwarantujące prawidłowe wyświetlanie treści zarówno na zaawansowanych komputerach jak i na starszym sprzęcie. Po krótkim przeszkoleniu umożliwia samodzielne zarządzanie mało zaawansowanym informatycznie użytkownikom, oraz integrację z innymi programami w firmie, np. popularnymi systemami księgowymi, magazynowymi, zarządczymi.

 

Przygotowanie rozwiązań informatycznych wspierających sprzedaż warto powierzyć firmom zajmującym się profesjonalnie: informatyką, doradztwem oraz promowaniem produktów. Zagwarantuje to szybkie wdrożenie systemu, intuicyjne użytkowanie, dostosowane do indywidualnych potrzeb firmy, szybki zwrot zainwestowanych środków a w dłuższym czasie budowanie przewagi konkurencyjnej. Firma EXIS Interactive jest zawsze otwarta na nowe wyzwania, nasi eksperci chętnie dzielą się wiedzą.

 

Serwis w naszym portfolio | witryna: www.ziolowa-apteczka.pl 

 

 

O EXIS Interactive

EXIS Interactive jest firmą działającą w sektorze nowych technologii, skupioną na tworzeniu oraz wdrażaniu innowacyjnych rozwiązań informatycznych i marketingowych dla biznesu. Głównym atutem firmy jest wszechstronna wiedza i doświadczenie z zakresu zastosowania nowych technologii w przedsiębiorstwach. Firma rozwija oprogramowanie internetowe pod własną marką exis.e-Platforma oraz wdraża i integruje rozwiązania innych producentów, uczestniczy w rozwijaniu oprogramowania open source. Jest partnerem producentów oprogramowania biznesowego takich jak Microsoft, Google, Streamsoft, Insoft i IBM.Oferuje szeroki zakres usług w obszarach technologicznym - wdrożenia systemów informatycznych do zarządzania firmą, produkcja oprogramowania, wsparcie sprzedaży poprzez e-usługi.

 

 

 

 


Aktualności

Chcesz sprawdzić jak działa system?

Jeśli jesteś zainteresowany systemem Prestiż

Skontaktuj się z nami

Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Zostaw nam swój numer telefonu lub adres e-mail.