Nadszedł czas na nowy produkt - nowa wersja platformy B2B już w ofercie EXIS Interactive


Po wielu miesiącach intensywnej pracy przedstawiamy Państwu nasz najnowszy produkt, łatwo modyfikowany do indywidualnych potrzeb Klienta. Mając na uwadze rolę jaką pełni system business to business oddajemy w Państwa ręce wynik naszej pracy. Technologia ta zapewnia pełną integrację danych z systemem ERP oraz ciągły obieg dokumentów. Umożliwia ona zoptymalizowanie czasu i pieniędzy w procesie zaopatrzenia. Współpracuje z systemami wskazanych partnerów zapewniając wymianę adekwatnych dokumentów. Kontrahenci w dowolnym momencie procesu zaopatrzenia mogą obserwować zaawansowanie prowadzonych prac. Jest to narzędzie optymalizujące przekaz informacji oraz zwiększające przewagę konkurencyjną.

 

Platforma daje możliwości, by:

• zaoszczędzić czas zarówno posiadaczowi platformy, jak i potencjalnym klientom,

• zoptymalizować stany magazynowe,

• udoskonalić proces informacji o dostępnej ofercie,

• dokonać pełnego, automatycznego obiegu informacji,

• kontrolować etapy procesu zaopatrzenia.

 

Sprawdź, czy aplikacja przyniesie korzyści także w Państwa firmie. Nasi specjaliści doradzą jak najlepiej ją wykorzystać w indywidualnej ścieżce rozwoju przedsiębiorstwa. Napisz do nas!

 


O EXIS Interactive

EXIS Interactive jest firmą działającą w sektorze nowych technologii, skupioną na tworzeniu oraz wdrażaniu innowacyjnych rozwiązań informatycznych i marketingowych dla biznesu. Głównym atutem firmy jest wszechstronna wiedza i doświadczenie z zakresu zastosowania nowych technologii w przedsiębiorstwach. Firma rozwija oprogramowanie internetowe pod własną marką exis.e-Platforma oraz wdraża i integruje rozwiązania innych producentów, uczestniczy w rozwijaniu oprogramowania open source. Jest partnerem producentów oprogramowania biznesowego takich jak Microsoft, Google, Streamsoft, Insoft i IBM.Oferuje szeroki zakres usług w obszarach technologicznym - wdrożenia systemów informatycznych do zarządzania firmą, produkcja oprogramowania, wsparcie sprzedaży poprzez e-usługi.


Aktualności

Chcesz sprawdzić jak działa system?

Jeśli jesteś zainteresowany systemem Prestiż

Skontaktuj się z nami

Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Zostaw nam swój numer telefonu lub adres e-mail.