Zwieńczenie prac nad witryną usługową dla LBPro


W ostatnim czasie opracowaliśmy oraz wykonaliśmy kolejną witrynę usługową. Tym razem dla firmy LBPro, która także zajmuje się e-commerce, oprogramowaniem komputerowym, opieką serwisową oraz usługami doradczymi w tym zakresie. Nasz klient ukierunkowany jest przede wszystkim na zagranicznych kontrahentów, co spowodowało konieczność uniwersalnej struktury strony internetowej. Ważną cechą przy tym projekcie była funkcjonalność oraz łatwość modyfikacji witryny. Szata graficzna dobrana po wcześniejszych konsultacjach indywidualnie do firmy oraz przejrzystość treści powodują stylowy obraz firmy.

 

Kilka słów o naszym Kliencie:

 

Firma LBPro należy do przedsiębiorstw rozwijających się o dużym potencjale. Oferta przygotowana jest przede wszystkim na rynek zagraniczny. Specjalizują się w oprogramowaniach komputerowych, usługach serwisowych oraz e-commerce.


Jesteś zainteresowany informacją o naszych witrynach internetowych? Napisz do nas.

 

 

O EXIS Interactive

EXIS Interactive jest firmą działającą w sektorze nowych technologii, skupioną na tworzeniu oraz wdrażaniu innowacyjnych rozwiązań informatycznych i marketingowych dla biznesu. Głównym atutem firmy jest wszechstronna wiedza i doświadczenie z zakresu zastosowania nowych technologii w przedsiębiorstwach. Firma rozwija oprogramowanie internetowe pod własną marką exis.e-Platforma oraz wdraża i integruje rozwiązania innych producentów, uczestniczy w rozwijaniu oprogramowania open source. Jest partnerem producentów oprogramowania biznesowego takich jak Microsoft, Google, Streamsoft, Insoft i IBM.Oferuje szeroki zakres usług w obszarach technologicznym - wdrożenia systemów informatycznych do zarządzania firmą, produkcja oprogramowania, wsparcie sprzedaży poprzez e-usługi.


Aktualności

Chcesz sprawdzić jak działa system?

Jeśli jesteś zainteresowany systemem Prestiż

Skontaktuj się z nami

Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Zostaw nam swój numer telefonu lub adres e-mail.