EXIS Interactive kreatorem i wykonawcą grafiki materiałów promocyjnych dla firmy Streamsoft


Mamy przyjemność poinformować o ukończeniu kolejnych prac dla naszego partnera - firmy Streamsoft. Tym razem wykorzystano naszą specjalizację w zakresie kreacji firm. Zadanie polegało na przygotowaniu projektu oraz wykonawstwie materiałów drukowanych do kampanii Google Adwards. Swoim zakresem obejmowało zarówno banery, ulotki, okładki, foldery, szablony do prezentacji i inne. Szczególnym powodem do zadowolenia była wykonana na specjalne życzenie indywidualnie dobrana grafika do 84-stronnicowego folderu zarządzania produkcją. Znalazło się w nim kilkadziesiąt schematów, ilustracji. Zrealizowaliśmy także grafikę w folderze - logotypy, schematy systemów, ilustracje dotyczące produktów Verto i Next firmy Streamsoft. Wymagania naszego partnera pozwoliły nam doskonalić dzieło i jednocześnie stworzyć unikatowy projekt.

 

A ponadto

 

Poza dziedziną IT świadczymy usługi także w obszarze promocji firmy. Identyfikacja wizualna, copywriting oraz filmy promocyjne to kolejne pola naszych profesjonalnych działań. Już na etapie planowania szczególnie istotnym jest poznanie indywidualnych potrzeb i oczekiwań Klienta. My gwarantujemy wykonawstwo na najwyższym poziomie.

 

Kilka słów o naszym Kliencie:

 

Firma StreamSoft od ponad 20 lat produkuje i wdraża oprogramowanie w firmach reprezentujących szeroki wachlarz branż. Z początku tworzyli oni oprogramowanie pod system operacyjny DOS. Idąc jednak z duchem czasu powiększyli swoją ofertę o innowacyjne rozwiązania technologiczne. Specjalizują się w programach wspomagających planowanie i rozliczanie procesów oraz zasobów w przedsiębiorstwach. Z ich oferty skorzystało około 69 tysięcy firm, co zdecydowanie świadczy o klasie producenta. Funkcjonują zgodnie z Systemem Zarządzania Jakością ( zgodnym z normą ISO 9001:2008). 

 

Dowiedz się więcej na temat oprogramowania marki Streamsoft dla Twojej firmy. Skontaktuj się z nami.

 


O EXIS Interactive

EXIS Interactive jest firmą działającą w sektorze nowych technologii, skupioną na tworzeniu oraz wdrażaniu innowacyjnych rozwiązań informatycznych i marketingowych dla biznesu. Głównym atutem firmy jest wszechstronna wiedza i doświadczenie z zakresu zastosowania nowych technologii w przedsiębiorstwach. Firma rozwija oprogramowanie internetowe pod własną marką exis.e-Platforma oraz wdraża i integruje rozwiązania innych producentów, uczestniczy w rozwijaniu oprogramowania open source. Jest partnerem producentów oprogramowania biznesowego takich jak Microsoft, Google, Streamsoft, Insoft i IBM.Oferuje szeroki zakres usług w obszarach technologicznym - wdrożenia systemów informatycznych do zarządzania firmą, produkcja oprogramowania, wsparcie sprzedaży poprzez e-usługi.

 


Aktualności

Chcesz sprawdzić jak działa system?

Jeśli jesteś zainteresowany systemem Prestiż

Skontaktuj się z nami

Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Zostaw nam swój numer telefonu lub adres e-mail.