Uruchomienie portalu firmowego interman2000.pl


Niedawno ruszyła nowa witryna interman2000.pl poświęcona promocji i przedstawieniu firmy Interman2000. Jest to prężnie rozwijająca się firma z branży TSL świadcząca usługi z zakresu transportu i spedycji dla klientów krajów jak i zagranicznych.

 

Witryna prezentuje wysoki poziom grafiki, niekonwencjonalny układ strony, czytelność treści. Prace nad witryną obejmowały przygotowanie nowej szaty graficznej, przeniesienie i stworzenie nowej treści, dopracowanie struktury witryny, zadbanie o jej użyteczność. Witryna została zbudowana w oparciu o system zarządzania treścią (CMS) Joomla!. Jest to bardzo popularny a jednocześnie prosty w obsłudze system typu open source. Witryna w czytelny sposób przedstawia samą firmę jak i zakres świadczonych przez nią usług. Dzięki licznym podstronom potencjalny klient z łatwością może dotrzeć do treści, która go zainteresuje i pozwoli zapoznać się z ofertą a także podjąć pierwsze kroki w nawiązaniu kontaktu.

 

Dzięki kreatywności i zaangażowaniu naszych grafików efekt pracy skutkuje poprawą konkurencyjności witryny na tle wielu tego typu stron przedstawiających firmy o podobnym profilu działalności .

 

interman2000.pl

 

 

O EXIS Interactive

 

EXIS Interactive jest firmą działającą w sektorze nowych technologii, skupioną na tworzeniu oraz wdrażaniu innowacyjnych rozwiązań informatycznych i marketingowych dla biznesu. Głównym atutem firmy jest wszechstronna wiedza i doświadczenie z zakresu zastosowania nowych technologii w przedsiębiorstwach. Firma rozwija oprogramowanie internetowe pod własną marką exis.e-Platforma oraz wdraża i integruje rozwiązania innych producentów, uczestniczy w rozwijaniu oprogramowania open source. Jest partnerem producentów oprogramowania biznesowego takich jak Streamsoft, Insoft i Comarch oraz środowisk operacyjnych Microsoft, IBM, Google. Oferuje szeroki zakres usług w obszarach technologicznym - wdrożenia systemów informatycznych do zarządzania firmą, produkcja oprogramowania, wsparcie sprzedaży poprzez e-usługi.


Aktualności

Chcesz sprawdzić jak działa system?

Jeśli jesteś zainteresowany systemem Prestiż

Skontaktuj się z nami

Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Zostaw nam swój numer telefonu lub adres e-mail.