Wdrożenie systemu ERP STREAMSOFT PRESTIŻ u producenta opakowań – Pakart/Interbag


Firma PAKART poszukując najlepszego rozwiązania dla usprawnienia pracy i obniżenia kosztów procesów związanych ze sterowaniem produkcją oraz obsługą sprzedaży i zaopatrzenia wybrała system klasy ERP Streamsoft Prestiż. W celu realizacji wdrożenia podjęła współpracę z EXIS Interactive.

 

Firma PAKART istnieje na rynku od 1994 roku. Produkuje opakowania oraz świadczy usługi w zakresie handlu i obróbki folii. Przedsiębiorstwo obejmuje zasięgiem swojego działania obszar całej Polski, a także eksportuje swoje wyroby do krajów Europy. Od nowego roku firma przekształciła się w spółkę z o.o. Interbag.

 

Nieustanny rozwój trwający przeszło od prawie 20 lat i poszerzanie zasięgu działania firmy PAKART spowodowało podjęcie decyzji o wdrożeniu systemu, który sprosta wszystkim wymaganiom. Palącym problemem, który wymagał szybkiego rozwiązania było skrócenie cyklu produkcyjnego wyrobów. Oczekiwania spełnił system Stream Soft Prestiż, przeznaczony do kompleksowego sterowania procesem produkcji. Wdrożenie tego rozwiązania przyczyniło się do skrócenia średniego czasu wykonania zlecenia produkcyjnego oraz skrócenie cykli produkcyjnych poszczególnych wyrobów. Potrzeby firmy PAKART w tym zakresie zostały w pełni zaspokojone.

 

Oprócz usprawnienia procesu sterowania produkcją ulepszenia wymagały procesy sprzedaży, zamówień i zaopatrzenia. Najlepszym rozwiązaniem w tym zakresie okazał się moduł handlowo-magazynowy będący częścią systemu Stream Soft Prestiż, który jest aplikacją w pełni zintegrowaną z modułem zarządzania produkcją. Korzyści z wdrożenia modułu to głownie ulepszenie pracy działu sprzedaży i zaopatrzenia poprzez korzystanie z elektronicznej wymiany dokumentów, rozbudowanego systemu umów, cenników oraz bieżącej kontroli należności i zobowiązań.

 

EXIS Interactive dzięki dużemu doświadczeniu we wdrożeniach rozwiązań klasy ERP oferuje swoim klientom sprawną i wysokiej jakości obsługę. Wdrożenie przebiegło sprawnie i bez większych problemów.

 

 

O EXIS Interactive

 

EXIS Interactive jest firmą działającą w sektorze nowych technologii, skupioną na tworzeniu oraz wdrażaniu innowacyjnych rozwiązań informatycznych i marketingowych dla biznesu. Głównym atutem firmy jest wszechstronna wiedza i doświadczenie z zakresu zastosowania nowych technologii w przedsiębiorstwach. Firma rozwija oprogramowanie internetowe pod własną marką exis.e-Platforma oraz wdraża i integruje rozwiązania innych producentów, uczestniczy w rozwijaniu oprogramowania open source. Jest partnerem producentów oprogramowania biznesowego takich jak Streamsoft, Insoft i Comarch oraz środowisk operacyjnych Microsoft, IBM, Google. Oferuje szeroki zakres usług w obszarach technologicznym - wdrożenia systemów informatycznych do zarządzania firmą, produkcja oprogramowania, wsparcie sprzedaży poprzez e-usługi.


Aktualności

Chcesz sprawdzić jak działa system?

Jeśli jesteś zainteresowany systemem Prestiż

Skontaktuj się z nami

Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Zostaw nam swój numer telefonu lub adres e-mail.