Wdrożenie systemu exis.xRM dla firmy budowlanej MAKAOZ


Firma MAKAOZ wybrała system zarządzania exis.xRM do wsparcia procesów planistycznych i organizacji przy produkcji domów drewnianych.

 

Firma MAKAOZ jest firmą specjalizującą się w budownictwie drewnianym. Jej frontowym produktem są domy drewniane. Od 1986 r. sukcesywnie rozwija swoją działalność prowadząc sprzedaż nie tylko na terenie Polski ale także w Danii, Hiszpanii, Francji i Włoszech.

 

Wybrany przez firmę MAKOZA produkt to system zarządzania exis.xRM stworzony specjalnie dla tych przedsiębiorstw, które na pierwszym miejscu stawiają na terminowość realizacji projektów. Nasz system wyposażony jest w liczne funkcjonalności które pozwalają na ustalenie planu i harmonogramu prac w taki sposób aby zautomatyzować i przyspieszyć proces realizacji poszczególnych etapów projektu. System pozwala na przeprowadzenie obserwacji w zakresie zaawansowania prac i realizacji zadań jak i porównania tego co zaplanowaliśmy z tym co udało się wykonać. Do każdego nowoutworzonego projektu można dopasować listę czynności, zadań, rejestrować i tworzyć zdarzenia, kontakty, ustalić kalendarz zleceń. Nasz produkt umożliwia wersjonowanie, obieg i archiwizację dokumentów. W systemie znajdziemy także panel do meldowania- ułatwiający meldowanie zadań przez pracowników produkcji. Wszelkie informacje zawarte w systemie można w szybki i łatwy sposób znaleźć za pomocą wyszukiwarki wpisując jedynie słowo kluczowe. Z systemu można korzystać używając komputera, tabletu czy też smartfona. Aplikacja jest obsługiwana przez przeglądarkę internetową i może pracować zarówno w sieci lokalnej, wewnątrz firmy jak i być dostępna przez intranet. System archiwizuje dane w jednej bazie.

 

Dostęp do niego jest autoryzowany, co zapewnia bezpieczeństwo zawartych w nim informacji. Główne cechy naszego produktu to łatwość w dostępie, funkcjonalność i bezpieczeństwo.

 

 

O EXIS Interactive

 

EXIS Interactive jest firmą działającą w sektorze nowych technologii, skupioną na tworzeniu oraz wdrażaniu innowacyjnych rozwiązań informatycznych i marketingowych dla biznesu. Głównym atutem firmy jest wszechstronna wiedza i doświadczenie z zakresu zastosowania nowych technologii w przedsiębiorstwach. Firma rozwija oprogramowanie internetowe pod własną marką exis.e-Platforma oraz wdraża i integruje rozwiązania innych producentów, uczestniczy w rozwijaniu oprogramowania open source. Jest partnerem producentów oprogramowania biznesowego takich jak Streamsoft, Insoft i Comarch oraz środowisk operacyjnych Microsoft, IBM, Google. Oferuje szeroki zakres usług w obszarach technologicznym - wdrożenia systemów informatycznych do zarządzania firmą, produkcja oprogramowania, wsparcie sprzedaży poprzez e-usługi.


Aktualności

Chcesz sprawdzić jak działa system?

Jeśli jesteś zainteresowany systemem Prestiż

Skontaktuj się z nami

Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Zostaw nam swój numer telefonu lub adres e-mail.