V Konferencja Synergia - podsumowanie


W dniu 16.11.2012 roku odbyła się już V Konferencja Synergia- cykliczne spotkanie kadr zarządzających i właścicieli firm zainteresowanych zainwestowaniem w rozwój poprzez wdrożenie nowych rozwiązań informatycznych.

 

Konferencja z cyklu SYNERGIA spotkała się z dużym zainteresowaniem i licznym przybyciem przedstawicieli łódzkich firm jak i z regionu łódzkiego.

Tematyka Konferencji oparta została o trzy filary : System Zarządzania ERP na przykładzie Streamsoft PRO/PRESTIŻ, zarządzanie projektami i obieg dokumentów, praca grupowa z wykorzystaniem exis.xRM/Workflow, e-Sklepy – systemy sprzedaży detalicznej i hurtowej B2C/B2B. Dodatkowo poruszono problematykę w zakresie skutecznego promowania firmy poprzez wyszukiwarki i media społecznościowe. Tematem kończącym spotkanie była integracja systemu handlowo magazynowego z e-sklepem lub e-hurtownią. Uczestnicy wykazali żywe zainteresowanie tematem zadając liczne i szczegółowe pytania.

 

Referat wygłosił menedżer projektów w EXIS Interactive Jarosław Stegliński, który tak podsumował tegoroczne spotkanie: „ Cel spotykania został osiągnięty. W jasny i atrakcyjny sposób pokazaliśmy naszym słuchaczom, które narzędzia najnowszych technologii użyć aby zwiększyć konkurencyjność naszej firmy. Kluczem jest związek systemów zarządzania, narzędzi e-biznesowych i e-marketingowych, których integracja tworzy nową jakość w przedsiębiorstwie.”

 

Z przyjemnością pragniemy podziękować wszystkim przybyłym za udział i już teraz zaprosić na spotkanie w przyszłym roku.


Aktualności

Chcesz sprawdzić jak działa system?

Jeśli jesteś zainteresowany systemem Prestiż

Skontaktuj się z nami

Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Zostaw nam swój numer telefonu lub adres e-mail.