Witryna internetowa i materiały promocyjne dla nowej usługi bluepocket


Już po raz kolejny Grupa Giełdowa LSI Software zwróciła się o zaprojektowanie witryny internetowej oraz wykonanie materiałów promocyjnych do EXIS Interactive. Tym razem zlecenie zostało zrealizowane dla jednostki organizacyjnej LMS Online Sp. z o.o. - firmy informatycznej specjalizującej się w tworzeniu rozwiązań marketingowych dla sektora detalicznego.

 

Witryna prezentuje wysoki poziom grafiki czego odzwierciedleniem są liczne wizualizacje, niekonwencjonalny układ strony, czytelność treści. Witryna promuje najnowszy produkt LMS Online- blue pocket. Na stronie znajduje się film promocyjno-instruktażowy dla klientów przybliżający produkt i wyjaśniający działanie tej mobilnej aplikacji w całości stworzony przez EXIS Interactive. W zakresie zlecenia znalazł się także projekt materiałów reklamowych i ulotek promocyjnych.

 

Projekt wymagał sporego nakładu czasu i zaangażowania obu stron. Dostarczenie treści, nagranie materiału oraz zaprojektowanie witryny od strony graficznej przebiegło bez zbędnych komplikacji. Dzięki kreatywności i naszemu zaangażowaniu efekt pracy - innowacyjna witryna dla innowacyjnej usługi został osiągnięty.

 

 

O EXIS Interactive

 

EXIS Interactive jest firmą działającą w sektorze nowych technologii, skupioną na tworzeniu oraz wdrażaniu innowacyjnych rozwiązań informatycznych i marketingowych dla biznesu. Głównym atutem firmy jest wszechstronna wiedza i doświadczenie z zakresu zastosowania nowych technologii w przedsiębiorstwach. Firma rozwija oprogramowanie internetowe pod własną marką exis.e-Platforma oraz wdraża i integruje rozwiązania innych producentów, uczestniczy w rozwijaniu oprogramowania open source. Jest partnerem producentów oprogramowania biznesowego takich jak Streamsoft, Insoft i Comarch oraz środowisk operacyjnych Microsoft, IBM, Google. Oferuje szeroki zakres usług w obszarach technologicznym - wdrożenia systemów informatycznych do zarządzania firmą, produkcja oprogramowania, wsparcie sprzedaży poprzez e-usługi.


Aktualności

Chcesz sprawdzić jak działa system?

Jeśli jesteś zainteresowany systemem Prestiż

Skontaktuj się z nami

Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Zostaw nam swój numer telefonu lub adres e-mail.