Konferencja „Planowanie marketingowe e- usługi” z cyklu „ Akademia e- biznesu”


Exis Interactive jako leader  branży IT w regionie łódzkim otrzymał zaproszenie na konferencję pt. „Planowanie marketingowe e- usługi” należącej do cyklu „ Akademia e- biznesu” organizowanego przez PARP w ramach projektu „Wspieramy e-biznes”, która odbyła się w dniu 4 października 2012 roku w Łodzi.

 

Na konferencji referat wygłosił menedżer projektów w EXIS Interactive Jarosław Stegliński. W swojej prezentacji poruszył aspekty dystrybucji i procesu świadczenia e-usług na przykładzie kanałów dystrybucji wg Business Model Canvas i Lean Canvas.

W prawie 40 minutowym przemówieniu nasz ekspert przedstawił korzyści jakie mogą wiązać się z uruchomieniem e- usługi przy uwzględnieniu obydwu modeli biznesowych. Referat przybliżył słuchaczom funkcjonowanie kanałów dystrybucji na linii dostawca- odbiorca w aspekcie sklepów internetowych jak i e- biznesu.

 

Business Model Canvas jest to szablon zarządzania strategicznego do tworzenia nowych lub dokumentowania istniejących modeli biznesowych. To wizualne przedstawienie wykresu składającego się z elementów opisujących przedsiębiorstwo z uwzględnieniem wartości, infrastruktury, klientów i finansów. Pomaga firmom w dostosowaniu ich działalność ilustrując potencjalne kompromisy. Z kolei Lean Canvas jest korespondującą z wyżej wymienionym modelem jego modyfikacją, narzędziem stworzonym także na potrzeby zarządzania strategicznego.

 

Zespół Exis to doskonale przygotowana kadra ekspertów potrafiących z pasją popularyzować dziedzinę w której są specjalistami. Dzielimy się naszą wiedzą dla efektywnego rozwoju branży, która wspomaga zarządzanie w firmie. Wykorzystujemy teorię w praktyce. Wdrażamy, tworzymy ale także szkolimy. Przekazujemy nasze bogate doświadczenie i umiejętności aby osiągnąć przyświecający naszej działalności cel- zwiększyć konkurencyjność Twojej firmy . 


Aktualności

Chcesz sprawdzić jak działa system?

Jeśli jesteś zainteresowany systemem Prestiż

Skontaktuj się z nami

Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Zostaw nam swój numer telefonu lub adres e-mail.