Uruchomienie nowego systemu sprzedaży internetowej e-Sklepu w hurtowni tworzyw sztucznych Akces-Plexi


Firma AKCES jest jednym z czołowych dystrybutorów tworzyw sztucznych w Polsce o stabilnej pozycji na rynku. Działa w oparciu o centralę, która mieści sie w Łodzi, oraz filie w Warszawie, Poznaniu i Kaliszu.

 

 

Już od dłuższego hurtownia Akces-Plexi poszukiwała wykonawcy nowego e-Sklepu. Sklep internetowy pełni ważną funkcję handlową a dotychczasowy wykonawca przestał wspierać swoje rozwiązanie co uniemożliwiało rozwój sklepu i reagowanie na pojawiające się problemy.

 

EXIS Interactive zaproponowała wykonanie systemu o sprawdzony, otwarty (open source) system sprzedaży Prestashop, używany przez kilkaset tysięcy sklepów na całym świecie. „Zaletą Prestashop jest bogata dokumentacja dla programistów i otwartość na zmiany umożliwiająca nam skupienie się na potrzebach Klienta i oprogramowaniu dedykowanych funkcji oraz pomocy przy wdrożeniu a nie rozwiązywaniu zbędnych problemów" - powiedział o wdrożeniu Jarosław Stegliński, menedżer projektów w EXIS Interactive.

 

Umiejętności programistów EXIS Interactive pomagają rozszerzyć standardowe funkcje e-sklepu np. szczególne formy prezentacji produktów, obliczenia kosztów dostawy ponadwymiarowych elementów czy usprawnienie komunikacji z Klientem.

 

Jeśli chcecie Państwo uruchomić sklep internetowy a zależy wam na wysokiej jakości wdrożeniu, indywidualnym projekcie graficznym albo integracji z systemem handlowo-magazynowym - i to wszystko przy zachowaniu atrakcyjnej ceny, zapraszamy do kontaktu.


e-Sklep Akces-Plexi

 

 

O EXIS Interactive

 

EXIS Interactive jest firmą działającą w sektorze nowych technologii, skupioną na tworzeniu oraz wdrażaniu innowacyjnych rozwiązań informatycznych i marketingowych dla biznesu. Głównym atutem firmy jest wszechstronna wiedza i doświadczenie z zakresu zastosowania nowych technologii w przedsiębiorstwach. Firma rozwija oprogramowanie internetowe pod własną marką exis.e-Platforma oraz wdraża i integruje rozwiązania innych producentów, uczestniczy w rozwijaniu oprogramowania open source. Jest partnerem producentów oprogramowania biznesowego takich jak Streamsoft, Insoft i Comarch oraz środowisk operacyjnych Microsoft, IBM, Google. Oferuje szeroki zakres usług w obszarach technologicznym - wdrożenia systemów informatycznych do zarządzania firmą, produkcja oprogramowania, wsparcie sprzedaży poprzez e-usługi.


Aktualności

Chcesz sprawdzić jak działa system?

Jeśli jesteś zainteresowany systemem Prestiż

Skontaktuj się z nami

Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Zostaw nam swój numer telefonu lub adres e-mail.