Rusza druksklep.pl - internetowe przedsięwzięcie drukarni 101 Studio


101 Studio to nowoczesna drukarnia, wyposażona w najlepsze maszyny i oferująca wysoką jakość usług. Atrakcyjna oferta firmy może jest od niedawna dostępna w e-Sklepie druksklep.pl.

 

 

Wykonany przez EXIS Interactive e-Sklep druksklep.pl został oparty o sprawdzony, otwarty (open source) system sprzedaży Prestashop, używany przez kilkaset tysięcy sklepów na całym świecie. System posiada bogatą dokumentację dla programistów i jest otwarty na zmiany umożliwiające niedrogie dostosowanie do potrzeb Klientów.

 

Rozbudowa e-Sklepu obejmowała oprogramowanie dedykowanych funkcji ułatwiających prezentację wielowariantowych produktów - ulotek, folderów czy broszur, których cena jest uzależniona od nakładu a nie ceny jednostkowej. Uzupełnienie sklepu o specjalne zbiorcze widoki ułatwia przeglądanie oferty i składanie zamówień.

 

E-Sklep jest kontynuacją współpracy 101 Studio i EXIS Interactive, której wyrazem była powstała wcześniej firmowa witryna firmowa 101 Studio.

 

Jeśli chcielibyście Państwo wykorzystać internet do zwiększania sprzedaży i marketingu, korzystając z doświadczenia, umiejętności i innowacyjności  specjalistów EXIS Interactive, zapraszamy do kontaktu

 

 

O EXIS Interactive

 

EXIS Interactive jest firmą działającą w sektorze nowych technologii, skupioną na tworzeniu oraz wdrażaniu innowacyjnych rozwiązań informatycznych i marketingowych dla biznesu. Głównym atutem firmy jest wszechstronna wiedza i doświadczenie z zakresu zastosowania nowych technologii w przedsiębiorstwach. Firma rozwija oprogramowanie internetowe pod własną marką exis.e-Platforma oraz wdraża i integruje rozwiązania innych producentów, uczestniczy w rozwijaniu oprogramowania open source. Jest partnerem producentów oprogramowania biznesowego takich jak Streamsoft, Insoft i Comarch oraz środowisk operacyjnych Microsoft, IBM, Google. Oferuje szeroki zakres usług w obszarach technologicznym - wdrożenia systemów informatycznych do zarządzania firmą, produkcja oprogramowania, wsparcie sprzedaży poprzez e-usługi.


Aktualności

Chcesz sprawdzić jak działa system?

Jeśli jesteś zainteresowany systemem Prestiż

Skontaktuj się z nami

Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Zostaw nam swój numer telefonu lub adres e-mail.