Wdrożenie systemu ERP Streamsoft Prestiż w hurtowni ARPI należącej do ogólnopolskiej sieci Partner w Biurze


EXIS Interactive zrealizowała umowę na wdrożenie systemu ERP Streamsoft Prestiż w hurtowni wyposażenia biur ARPI Sp. J.

 

 

Hurtownia artykułów papierniczych i biurowych ARPI specjalizuje się w kompleksowej obsłudze firm i instytucji. Należy do korporacji polskich firm Partner w Biurze, łączących w swej działalności kilkunastoletnie doświadczenie z nowoczesną koncepcją świadczenia usług doradztwa, sprzedaży i dostaw materiałów, które są niezbędne do prawidłowego funkcjonowania biura.

 

Firma poszukiwała systemu, który byłby w stanie sprostać obsłudze hurtowni i gospodarki magazynowej – firma dysponuje dużymi magazynami i siecią własnych dostawców. Szczególne znaczenie ma zaawansowana obsługa zamówień. Wdrożenie miało obejmować uruchomienie modułów handlowo-magzynowego, finansowo-ksiegowego i CRM.

Ponadto dla kadry zarządzający ARPI bardzo duże znaczenie miało wybranie wykonawcy gwarantującego sprawne wdrożenie systemu.

 

„W ARPI szczególnie ważne było zapanowanie nad dużą ilością wystawianych dokumentów. Już w pierwszych godzinach baza dokumentów – zamówienia, faktury, dokumenty magazynow – rosła bardzo szybko i jakikolwiek błąd we wdrożeniu skutkowały bardzo dużym nakładem pracy” - opisuje prowadzący wdrożenie Jarosław Stegliński, menedżer projektów w EXIS Interactive.

 

EXIS Interactive dzięki dużemu doświadczeniu we wdrożeniach rozwiązań klasy ERP oferuje swoim klientom sprawną i wysokiej jakości obsługę. „Wdrożenie przebiegło sprawnie i w ciągu jednego dnia, w środku tygodnia system został uruchomiony na kilkunastu stanowiskach” – podkreśla Jarosław Stegliński.

Kolejnym etapem wdrożenia w hurtowni ARPI będzie uruchomienie systemu sprzedaży internetowej e-Sklepu, zintegrowanego z systemem ERP. 

 

Jeśli chcecie Państwo skorzystać z doświadczenia EXIS Interactive przy prowadzeniu projektów i wdrożeniu systemów informatycznych, zapraszamy do kontaktu.

 

 

O EXIS Interactive

 

EXIS Interactive jest firmą działającą w sektorze nowych technologii, skupioną na tworzeniu oraz wdrażaniu innowacyjnych rozwiązań informatycznych i marketingowych dla biznesu. Głównym atutem firmy jest wszechstronna wiedza i doświadczenie z zakresu zastosowania nowych technologii w przedsiębiorstwach. Firma rozwija oprogramowanie internetowe pod własną marką exis.e-Platforma oraz wdraża i integruje rozwiązania innych producentów, uczestniczy w rozwijaniu oprogramowania open source. Jest partnerem producentów oprogramowania biznesowego takich jak Streamsoft, Insoft i Comarch oraz środowisk operacyjnych Microsoft, IBM, Google. Oferuje szeroki zakres usług w obszarach technologicznym - wdrożenia systemów informatycznych do zarządzania firmą, produkcja oprogramowania, wsparcie sprzedaży poprzez e-usługi.


Aktualności

Chcesz sprawdzić jak działa system?

Jeśli jesteś zainteresowany systemem Prestiż

Skontaktuj się z nami

Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Zostaw nam swój numer telefonu lub adres e-mail.