Strona www - witryna firmowa dla firmy transportowej Intertrans


EXIS Interactive wykonała witrynę firmową dla spółki Intertrans. Intertans realizuje usługi przewozowe i spedycyjne na terenie całej Europy, posiada dużą flotę pojazdów i naczep. Firma dysponuje doświadczonym zespołem spedytorów i kierowców.

 

Witryna została zbudowana w oparciu o system zarządzania treścią (CMS) Joomla!, jest to jedno z najpopularniejszych i łatwych w obsłudze systemów rozwiązań typu open source. EXIS Interactive posiada doświadczenie w profesjonlanym i atrakcyjnym cenowo adaptowaniu MNS Joomla! do wymagań Klienta.

 

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani wykonaniem atrakcyjnej graficznie witryny w jednym z popularnych i bezpłatnych CMS takich jak Joomla! lub Drupal zapraszamy do kontaktu.

 

Strona www - intertrans.pl

 

 

O EXIS Interactive

 

EXIS Interactive jest firmą działającą w sektorze nowych technologii, skupioną na tworzeniu oraz wdrażaniu innowacyjnych rozwiązań informatycznych i marketingowych dla biznesu. Głównym atutem firmy jest wszechstronna wiedza i doświadczenie z zakresu zastosowania nowych technologii w przedsiębiorstwach. Firma rozwija oprogramowanie internetowe pod własną marką exis.e-Platforma oraz wdraża i integruje rozwiązania innych producentów, uczestniczy w rozwijaniu oprogramowania open source. Jest partnerem producentów oprogramowania biznesowego takich jak Streamsoft, Insoft i Comarch oraz środowisk operacyjnych Microsoft, IBM, Google. Oferuje szeroki zakres usług w obszarach technologicznym - wdrożenia systemów informatycznych do zarządzania firmą, produkcja oprogramowania, wsparcie sprzedaży poprzez e-usługi.


Aktualności

Chcesz sprawdzić jak działa system?

Jeśli jesteś zainteresowany systemem Prestiż

Skontaktuj się z nami

Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Zostaw nam swój numer telefonu lub adres e-mail.