Polska witryna marki Flexovit dla Saint-Gobain HPM - optymalne rozwiązanie2


Marka Flexovit jest częścią portfolio międzynarodowej grupy Saint-Gobain . Grupa ta zatrudnia łącznie w fabrykach i 46 biurach handlowych na świecie ponad 170 000 pracowników. Saint-Gobain Abrasives jest jednym ze światowych liderów w produkcji materiałów i narzędzi ściernych.

Nowa siedziba firmy EXIS Interactive mieści się na drugim piętrze stylowej ponad 100 letniej kamienicy w samym centrum Łodzi, przy skrzyżowaniu alei Kościuszki i ulicy Zamenhofa, 200 m od ulicy Piotrkowskiej.

Nowa siedziba jest znacznie większa do poprzedniej. Na 160 m2 powierzchni została urządzona przyjazna przestrzeń do solidnej pracy jak i tworzenia kreatywnych rozwiązań.

Lokal został podzielony na cztery przenikające się obszary: produkcji rozwiązań informatycznych, usług informatycznych, kreacji marketingowej oraz szkoleń.

Dzięki nowej siedzibie już w maju będzie możliwe uruchomienie cyklu szkoleń z zakresu zastosowania rozwiązań typu open source w firmach oraz systemów zarządzania klasy ERP. Zainteresowanych szkoleniami oraz innymi naszymi usługami zapraszamy do kontaktu.

Nowa siedziba EXIS Interactive na Street View Google Maps: Łódź, Al. Kościuszki 67


Wyświetl większą mapę


Aktualności

Chcesz sprawdzić jak działa system?

Jeśli jesteś zainteresowany systemem Prestiż

Skontaktuj się z nami

Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Zostaw nam swój numer telefonu lub adres e-mail.