Polska witryna marki Flexovit dla Saint-Gobain HPM - optymalne rozwiązanie


Marka Flexovit jest częścią portfolio międzynarodowej grupy Saint-Gobain . Grupa ta zatrudnia łącznie w fabrykach i 46 biurach handlowych na świecie ponad 170 000 pracowników. Saint-Gobain Abrasives jest jednym ze światowych liderów w produkcji materiałów i narzędzi

ściernych.

 

Uruchomiona przez EXIS Interactie przybliża zastosowanie i zalety produktów Flexovit.

 

Witryna korzysta z zaawansowanego i sprawdzonego systemu zarządzania treścia (CMS) Joomla. Wdrożenia oparte o ten otwarty (open source) CMS gwarantują optymalną relację ceny do jakości. EXIS Interactive, jako wykonawca skupia się na opracowaniu projektu graficznego zgodnego z wymaganiami Klienta, bez potrzeby zastanawiania się na nad tym „jak", ale tylko „co" należy zrobić.

 

Tworzenie witryn produktów i usługi jest doskonałym narzędziem promocji w Internecie, świetnie uzupełniającym podstawową witrynę firmową. Zachęcamy do zwiększania swojej obecności w Internecie przez dedykowane witryny i e-katalogi.

 

Jeśli chcecie Państwo skorzystać z doświadczenia EXIS Interactive i zbudować zaawansowaną witrynę firmową lub produktową a jednocześnie nie przepłacić, zapraszamy do kontaktu.

 

 

O EXIS Interactive

 

EXIS Interactive jest firmą działającą w sektorze nowych technologii, skupioną na tworzeniu oraz wdrażaniu innowacyjnych rozwiązań informatycznych i marketingowych dla biznesu. Głównym atutem firmy jest wszechstronna wiedza i doświadczenie z zakresu zastosowania nowych technologii w przedsiębiorstwach. Firma rozwija oprogramowanie internetowe pod własną marką exis.e-Platforma oraz wdraża i integruje rozwiązania innych producentów. Jest partnerem Microsoft, Streamsoft, IBM, Insoft i Comarch. Oferuje szeroki zakres usług w obszarach technologicznym - wdrożenia systemów informatycznych do zarządzania firmą, produkcji oprogramowania, zintegrowanego marketingu i wsparcia sprzedaży. Firma obsługuje Klientów na terenie całej Polski.


Aktualności

Chcesz sprawdzić jak działa system?

Jeśli jesteś zainteresowany systemem Prestiż

Skontaktuj się z nami

Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Zostaw nam swój numer telefonu lub adres e-mail.