Wdrożenie modułu Kadry i Płace Streamsoft PRO u producenta odzieży męskiej - firmy MELTON


Producent odzieży męskiej  firma MELTON Sp. z o.o.  wybrał system zarządzania STREAMSOFT PRO do obsługi działu kadrowo- płacowego. Wdrożenie systemu zostało przeprowadzone przez EXIS Interactive.

MELTON Sp. z o.o. z Sierpca to firma z ponad 20 - letnią tradycją. Specjalizuje się w projektowaniu i produkcji odzieży męskiej. Przedmiotem produkcji są spodnie, garnitury, kurtki i płaszcze w wersji klasycznej, uniwersalnej i wieczorowej.Wykonuje również serie odzieży przeznaczone dla osób preferujących oryginalny styl i odrobinę awangardy, oraz serie dla osób ceniących prostotę i uniwersalność. Dzięki rozwiniętej sieci przedstawiecieli handlowej produkty firmy MELTON są sprzedawane w ponad 400 sklepach na terenie Polski.


Firma MELTON do tej pory posiadała program AGA z pakietu programów STREAMSOFT PC BIZNES, który spełniał oczekiwania pracowników pod względem potrzeb fimy jak również funkcjonalności i obsługi programu.Ze względu na stały rozwój firmy i rosnące potrzeby działu kadrowo- płacowego właściciel Firmy podjał decyzję o zakupie modułu Kadry i Płace Streamsoft PRO. Wdrożenie zostało przeprowadzone zdalnie, przez Internet,dzięki czemu koszty wdrożenia zostały w znaczny sposób obniżone. Została również przeprowadzona konwersja danych z programu AGA do modułu Kadry i Płace Streamsoft PRO.

O EXIS Interactive

 

EXIS Interactive jest firmą działającą w sektorze nowych technologii, skupioną na tworzeniu oraz wdrażaniu innowacyjnych rozwiązań informatycznych i marketingowych dla biznesu. Głównym atutem firmy jest wszechstronna wiedza i doświadczenie z zakresu zastosowania nowych technologii w przedsiębiorstwach. Firma rozwija oprogramowanie internetowe pod własną marką exis.e-Platforma oraz wdraża i integruje rozwiązania innych producentów. Jest partnerem Microsoft i STREAMsoft. Oferuje szeroki zakres usług w obszarach technologicznym - wdrożenia systemów informatycznych do zarządzania firmą, produkcji oprogramowania, zintegrowanego marketingu i wsparcia sprzedaży. Firma obsługuje Klientów na terenie całej Polski.

 
Aktualności

Chcesz sprawdzić jak działa system?

Jeśli jesteś zainteresowany systemem Prestiż

Skontaktuj się z nami

Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Zostaw nam swój numer telefonu lub adres e-mail.