E- sklep rowerowy TORA ZAJDEL zintegrowany z systemem ERP Streamsoft PRESTIŻ


EXIS Interactive zaprojektowała i uruchomiła nowy e-sklep dla hurtowni rowerowej TORA ZAJDEL II


Hurtownia rowerowa TORA ZAJDEL Sp. z o.o. istnieje na rynku od 1991 roku. W swojej ofercie posiada pełen asortyment rowerów, części i ogumienia rowerowego. Sukcesywnie zmienia i dostosowuje asortyment produktów do potrzeb klientów. Hurtownia współpracuje z gronem wybranych dostawców , a od 2006 roku współpracuje z firmą CYKLOSVEC z Czech, która jest właścicielem marki Galaxy. Dzięki dobrej logistyce i zarządzaniu obsługuje klientów na terenie całego kraju.
Utworzony od podstaw system sprzedażyinternetowej dla klientów typu B2B i B2C jest zintegrowany z modułem Handlowo- Magazynowym Streamsoft PRESTIŻ poprzez program exis.Integrator.

O EXIS Interactive

 

EXIS Interactive jest firmą działającą w sektorze nowych technologii, skupioną na tworzeniu oraz wdrażaniu innowacyjnych rozwiązań informatycznych i marketingowych dla biznesu. Głównym atutem firmy jest wszechstronna wiedza i doświadczenie z zakresu zastosowania nowych technologii w przedsiębiorstwach. Firma rozwija oprogramowanie internetowe pod własną marką exis.e-Platforma oraz wdraża i integruje rozwiązania innych producentów. Jest partnerem Microsoft i STREAMsoft. Oferuje szeroki zakres usług w obszarach technologicznym - wdrożenia systemów informatycznych do zarządzania firmą, produkcji oprogramowania, zintegrowanego marketingu i wsparcia sprzedaży. Firma obsługuje Klientów na terenie całej Polski.

 

 
Aktualności

Chcesz sprawdzić jak działa system?

Jeśli jesteś zainteresowany systemem Prestiż

Skontaktuj się z nami

Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Zostaw nam swój numer telefonu lub adres e-mail.