W dniach od 16.12.2011 do 31.12.2011 trwa promocja na zakup dowolnej wersji programu Aga - kadry i płace. Do końca bieżącego roku udzielany jest 18% rabat.


graphic_5gp9f1

Program kadrowo-płacowy Aga przoduje w rankingu najlepiej ocenianych i najczęściej wybieranych narzędzi wspierających obszary kadr i płac małych firm oraz biur rachunkowych.


Użytkownicy popularnego portalu dobreprogramy.pl przyznają „jednej z naszych dziewczyn" najwyższe oceny spośród programów dedykowanych dla działów kadrowych. Aga nieprzerwanie zajmuje także najwyższą pozycję na liście najczęściej pobieranego oprogramowania komercyjnego w swojej kategorii.

 

Uznanie i zainteresowanie produktem świadczy o niezawodności i funkcjonalności, która dla odbiorców stanowi krytyczny argument przy podejmowaniu decyzji.

Wymagania jakie stawia sobie producent tworząc i ulepszając oprogramowanie to przede wszystkim pełna zgodność ze zmieniającym się prawem, wysoka użyteczność oraz wygoda i jakość pracy.

 

W ciągu najbliższych dni Aga zostanie wzbogacona nową funkcjonalnością. Oprogramowanie umożliwi pracodawcom wprowadzenie i rozliczenie szczególnego rodzaju czasu pracy, określanego jako równoważny. Rozwiązanie stosowane jest w wielu firmach, w których praca odbywa się z różnym natężeniem.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną listą możliwości programu Aga - kadry i płace, oraz do skorzystania z promocyjnych warunków zakupu jej dowolnej wersji z 18% rabatem.Jeśli masz pytania, skontaktuj się z nami, lub wypełnij formularz kontaktowy, a my odezwiemy się do Ciebie.Aktualności

Chcesz sprawdzić jak działa system?

Jeśli jesteś zainteresowany systemem Prestiż

Skontaktuj się z nami

Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Zostaw nam swój numer telefonu lub adres e-mail.