Sukces konferencji SYNERGIA - 2011 w Warszawie


W dniu 22.11.2011 r. w Warszawie w Hilton Warsaw Hotel & Convention Centre odbyła się Konferencji SYNERGIA - 2011. To już IV edycja konferencji zorganizowanej wspólnie przez EXIS Interactive i firmę STREAMSFOFT- producenta oprogramowania do zarządzania przedsiębiorstwem klasy ERP. Konferencję w Warszawie odnotowujemy jako kolejny sukces w naszej działalności. Do udziału w tym wydarzeniu zostali zaproszeni przedstawiciele firm z województwa mazowieckiego - właściciele i kadra zarządzająca.

Program konferencji obejmował takie bloki tematyczne jak:
System Zarządzania ERP w firmach handlowych, usługowych i produkcyjnych
e-Sklepy - systemy sprzedaży detalicznej i hurtowej B2C/B2B.
Integracja e-sklepu z systemem sprzedaży i zamówień
Cele i wartość dobrego brandingu.
Zwiększenie lojalności Klientów poprzez aplikacje on-line
Wykorzystanie mediów społecznościowych do kształtowania wizerunku firmy.
  • Uczestnicy mogli zapoznać się z najnowszymi pomysłami i rozwiązaniami wprowadzonymi w systemach zarządzania przedsiębiorstwem, e-biznesie i e-marketingu. Konferencja była okazją do prezentacji inspirujących rozwiązań oraz możliwości dla rozwoju biznesu, będących jednocześnie nowością na rynku systemów ERP i e-handlu oraz okazją do dyskusji i wymiany opinii uczestników z prelegentami.
  • Spotkanie prowadziło dwóch doświadczonych specjalistów: Jarosław Stegliński, Menedżer Projektów i Dyrektor Zarządzający EXIS Interactive oraz Sławomir Bechciński - Channel Manager systemów STREAMSOFT PRO/PRESTIŻ.
Partnerami konferencji byli: Platforma e-marketingowa exis24.com, MSPSystem.pl, ERP-view.pl, BeConnected.pl, ERP24.pl, MagazynIT.pl, Łódź - Miasto innowacji.

 


Aktualności

Chcesz sprawdzić jak działa system?

Jeśli jesteś zainteresowany systemem Prestiż

Skontaktuj się z nami

Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Zostaw nam swój numer telefonu lub adres e-mail.