EXIS Interactive podpisała umowę na wdrożenie systemu ERP STREAMSOFT PRESTIŻ w firmie POSTO Sp. z o.o.


Firma Handlowo-Techniczna Sprzętu Pożarniczego i Ochronnego POSTO Sp. z o.o. posiada wieloletnie doświadczenie w branży BHP i PPOŻ. Swoją działalność rozpoczęła w 1994 r. w Wieluniu i z sukcesami rozwinęła swój zasięg terytorialny na terenie całego kraju. Firma POSTO posiada sieć stałych partnerów i własne hurtownie z artykułami BHP i PPOŻ , wykonuje instalacje systemów bezpieczeństwa i dzięki wyspecjalizowanemu działu serwisu i konserwacji, zajmuje się stałą obsługą techniczną systemów bezpieczeństwa w inteligentnych budynkach. Siedziba firmy znajduje się w Warszawie.

W wyniku stałego rozwoju firmy właściciele firmy podjęli decyzję o zakupie i wdrożeniu systemu do zarządzania przedsiębiorstwem, który będzie sprawnie obsługiwać i kontrolować wszystkie procesy zachodzące w firmie POSTO. Kolejnym celem właścicieli firmy było usprawnienie i unowocześnienie działu handlowego poprzez wprowadzenie nowego systemu sprzedaży internetowej. Spośród kilku otrzymanych ofert wybór padł na firmę EXIS Interactive, która specjalizuje się w drożeniu systemów ERP STREAMSOFT PRESTIŻ , w tworzeniu systemów sprzedaży internetowej typu B2B i B2C oraz ich integracji z systemem ERP. Umowa została podpisana na wdrożenie modułów na ponad 20 stanowiskach w poszczególnych obszarach działania Firmy POSTO.

Wdrożenie obejmuje:
  • moduł Handlowo-Magazynowy - w obszarze obsługi procesów związanych ze sprzedażą, zaopatrzeniem i magazynami;
  • moduł Finanse i Księgowość - w obszarze księgowości i finansów;
  • moduł CRM Zarządzanie Kontaktami - w obszarze obsługi klienta i organizacji pracy wewnątrz firmy;
  • moduł Kadry i Płace - w obszarze zarządzania kadrami i płacami;
  • moduł Środki Trwałe - w obszarze ewidencjonowania, inwentaryzacji i amortyzacji majątku trwałego oraz wartości niematerialnych i prawnych;
  • moduł Raporty i Formularze - umożliwiający przygotowanie dowolnych zestawień i analiz;
  • moduł analiz wielowymiarowych ABI Standard (Windows/Linux).

Zakres prac obejmuje również utworzenie systemu sprzedaży internetowej i integracji z modułem Handlowo- Magazynowym STREAMSOFT PRESTIŻ.

 

O EXIS Interactive

 

EXIS Interactive jest firmą działającą w sektorze nowych technologii, skupioną na tworzeniu oraz wdrażaniu innowacyjnych rozwiązań informatycznych i marketingowych dla biznesu. Głównym atutem firmy jest wszechstronna wiedza i doświadczenie z zakresu zastosowania nowych technologii w przedsiębiorstwach. Firma rozwija oprogramowanie internetowe pod własną marką exis.e-Platforma oraz wdraża i integruje rozwiązania innych producentów. Jest partnerem Microsoft i STREAMsoft. Oferuje szeroki zakres usług w obszarach technologicznym - wdrożenia systemów informatycznych do zarządzania firmą, produkcji oprogramowania, zintegrowanego marketingu i wsparcia sprzedaży. Firma obsługuje Klientów na terenie całej Polski.

 

 

 


Aktualności

Chcesz sprawdzić jak działa system?

Jeśli jesteś zainteresowany systemem Prestiż

Skontaktuj się z nami

Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Zostaw nam swój numer telefonu lub adres e-mail.