Hurtownia tkanin ANDAR uruchamia nową stronę internetową


EXIS Interactive zaprojektowała i uruchomiła nową witrynę firmową dla łódzkiej hurtowni tkanin ANDAR.


Hurtownia tkanin ANDAR działa na rynku od kilkunastu lat. Specjalizuje się w sprzedaży flauszy i tkanin płaszczowych oraz kurtkowych. W ofercie firmy znajduje się szeroki asortyment tkanin przeznaczonych na garnitury, marynarki, spodnie, kostiumy, żakiety i sukienki oraz cała paleta tkanin podszewkowych.
Hurtownia ANDAR jest bezpośrednim importerem tkanin włoskich i z Dalekiego Wschodu. Proponowany asortyment jest stale uzupełniany nowymi tkaninami zgodnie z panującymi trendami na rynkach europejskich.

Witryna firmowa ANDAR działa w środowisku exis.e-Platforma. Stronę internetową utworzono od podstaw, przygotowując projekt graficzny, adaptując nową treść w wersji dwujęzycznej. Witryna internetowa została wyposażona w zaawansowany system zarządzania treścią (CMS) ułatwiający modyfikowanie treści i jest zoptymalizowana do potrzeb wyszukiwarek internetowych.


O  EXIS Interactive


EXIS Interactive jest firmą działającą w sektorze nowych technologii, skupioną na tworzeniu oraz wdrażaniu innowacyjnych rozwiązań informatycznych i marketingowych dla biznesu. Głównym atutem firmy jest wszechstronna wiedza i doświadczenie z zakresu zastosowania nowych technologii w sprzedaży i marketingu. Firma rozwija oprogramowanie internetowe pod własną marką exis.e-Platforma oraz wdraża i integruje rozwiązania innych producentów. Jest partnerem Microsoft i STREAMsoft. Oferuje szeroki zakres usług w obszarach technologicznym - wdrożenia systemów informatycznych do zarządzania firmą, produkcji oprogramowania, zintegrowanego marketingu i wsparcia sprzedaży. Firma działa na terenie całej Polski.

 

 


Aktualności

Chcesz sprawdzić jak działa system?

Jeśli jesteś zainteresowany systemem Prestiż

Skontaktuj się z nami

Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Zostaw nam swój numer telefonu lub adres e-mail.