Nowoczesne technologie w biznesie – systemy zarządzania, biznes, e-marketing - SYNERGIA 2011.

W dniu 11.10.2011 r. w Łodzi w Andel's Hotel rozpocznie się II cykl Konferencji SYNERGIA - 2011.  Organizatorami konferencji są firmy EXIS Interactive i Streamsoft. Konferencja jest skierowana do sektora małych i średnich przedsiębiorstw – właścicieli firm i kadry zarządzającej działów Sprzedaży, Produkcji, IT, i Marketingu.

 

Sukces poprzednich konferencji stał się motywatorem do organizacji kolejnej edycji w tym roku. Obserwujemy ciągły rozwój nowoczesnych technologii w biznesie, dlatego w trakcie spotkania będą szczegółowo omówione nowe tematy – możliwości jakie daje wdrożenie nowych systemów ERP w przedsiębiorstwach, modułowa budowa systemu ERP, systemy e-sprzedaży - nowoczesne rozwiązania dla firm i działów handlowych, integracja systemów sprzedaży, wykorzystanie aplikacji mobilnych i on-line w biznesie. Więcej informacji i o konferencji SYNERGIA 2011 można znaleźć na stronie www.synergiameeting.pl.

 

Partnerzy konferencji: Platforma e-marketingowa exis24.com, MSPSystem.pl, ERP-view.pl, BeConnected.pl, ERP24.pl, MagazynIT.pl, Łódź - Miasto innowacji.

 

Prowadzący: Jarosław Stegliński, Menedżer Projektów i Dyrektor Zarządzający EXIS Interactive, Sławomir Bechciński - Channel Manager systemów STREAMSOFT PRO/PRESTIŻ, Robert Kołodziejczyk – Projektant, Grafik EXIS Interactive.

 

Strona konferencji i rejestracja: www.synergiameeting.pl

 

Czas trwania: 11.10. 2011 r., godz. 10.00-14.10

 

Lokalizacja: andel's hotel, ul. Ogrodowa 17, Łódź

 

Udział w konferencji jest bezpłatny.

 


Aktualności

Chcesz sprawdzić jak działa system?

Jeśli jesteś zainteresowany systemem Prestiż

Skontaktuj się z nami

Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Zostaw nam swój numer telefonu lub adres e-mail.