Sklep internetowy dla Polskich Składów Rolno-Ogrodniczych - projekt, wdrożenie i integracja z Allegro


EXIS Interactive zaprojektowała i uruchomiła nowy sklep internetowy dla Polskich Składów Rolno-Ogrodniczych www.psro.pl.

 

Przedsiębiorstwo Polskie Składy Rolno-Ogrodnicze z Zielonej Góry jest prężnie rozwijającą się firmą handlową z branży rolno-ogrodniczej. Posiada szeroki, stale powiększany asortyment produktów przeznaczonych dla osób chcących rozbudować lub upiększyć swój ogród. W ofercie PSR-O można znaleźć m.in. elementy architekury ogrodowej, meble, folie i siatku, gille oraz nasiona i nawozy. Firma oferuje wyroby wysokiej jakości sprawdzonych producentów takich jak  norweska YARA.

 

Sklep internetowy PSR-O,  zaprojektowany i wdrożony przez EXIS Interactive, posiada zaawansowany panel administracyjny umożliwiający łatwe i wszechstronne zarządzanie prezentacją produktów. Sklep wyposażony został w liczne moduły ułatwiające promowanie sprzedaży. System sprzedaży internetowej został zintegrowany z portalem aukcyjnym Allegro - administrator sklepu może sterować przebiegiem aukcji i śledzić jej przebieg bezpośrednio w sklepie.

 

Kolejnym etapem wdrożenia będzie integracja sklepu internetowego PSR-O z systemem zarządzania firmą Streamsoft Pro/Prestiż. Do integracji będzie wykorzystany program exis.Integrator.

 

 

O EXIS Interactive

 

EXIS Interactive jest firmą działającą w sektorze nowych technologii, skupioną na tworzeniu oraz wdrażaniu innowacyjnych rozwiązań informatycznych i marketingowych dla biznesu. Głównym atutem firmy jest wszechstronna wiedza i doświadczenie z zakresu zastosowania nowych technologii w sprzedaży i marketingu. Firma rozwija oprogramowanie internetowe pod własną marką exis.e-Platforma oraz wdraża i integruje rozwiązania innych producentów. Jest partnerem Microsoft i STREAMsoft. Oferuje szeroki zakres usług w obszarach technologicznym - wdrożenia systemów informatycznych do zarządzania firmą, produkcji oprogramowania, zintegrowanego marketingu i wsparcia sprzedaży. Firma działa na terenie całej Polski. 


Aktualności

Chcesz sprawdzić jak działa system?

Jeśli jesteś zainteresowany systemem Prestiż

Skontaktuj się z nami

Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Zostaw nam swój numer telefonu lub adres e-mail.