Na wakacje tniemy ceny o 50% na systemy STREAMSOFT CRM i ABI Business Intelligence


Wakacyjna promocja produktów i usług Streamsoft obowiązuje od 4 lipca do 31 sierpnia 2011. Zachęcamy do skorzystania, ponieważ warunki promocji są bardzo korzystne - za pół ceny oferujemy:

 • moduł CRM (z systemu Streamsoft PRO i Streamsoft PRESTIŻ)
 • migrację z systemu Streamsoft PRO do Streamsoft PRESTIŻ
 • oraz moduł ABI Basic - do uporządkowania procesu raportowania i wymiany informacji

Migracja z systemu Streamsoft PRO do systemu Streamsoft PRESTIŻ - przeznaczona jest dla klientów posiadających system PRO z wykupioną aktualizacją. Oferujemy 50% rabat na migrację.


stream_prestizSystem ERP Streamsoft PRESTIŻ - wg niedawno opublikowanych badań - okazał się najchętniej kupowanym systemem ERP w 2010 roku. Z pewnością na tak dobry wynik - miała wpływ dynamika rozwoju tego produktu. „Rozwój" - to słowo klucz w procesie przejścia (migracji) z systemu Streamsoft PRO do systemu Streamsoft PRESTIŻ. „Rozwój łatwo zarządzalny" - to wyrażenie najlepiej oddające korzyści z migracji do systemu PRESTIŻ.

Użytkownicy, którzy skorzystali z „promocyjnych migracji" w latach poprzednich - podkreślali przede wszystkim poczucie satysfakcji „z bycia dobrze przygotowanym" na zmiany zachodzące w ich przedsiębiorstwach, których przyczyną była np., powiększająca się liczba klientów, zmiany prawne, konkurencyjność otoczenia zewnętrznego itp.

Korzyści migracji z systemu PRO na PRESTIŻ:

 • możliwość pracy na najchętniej kupowanym i najpopularniejszym systemie ERP w Polsce
 • najlepsza na rynku IT relacja ceny do jakości systemu PRESTIŻ
 • większe możliwości w zakresie raportowania i analiz
 • profesjonalne wsparcie specjalistów Streamsoft podczas migracji
 • korzystna cena „przejścia"
 • brak ograniczeń funkcjonalnych
 • wzrost wydajności w realizacji działań

Odpowiedni czas na migracje... to wakacje :)


Dla klientów systemu PRO i systemu PRESTIŻ posiadających wykupioną aktualizację, oferujemy moduł CRM wspomagający budowanie relacji z klientami.


Informacja na temat oczekiwań klientów oraz analiza ich potrzeb umożliwiają dostarczanie produktów lub usług, na które będzie popyt. Każdy kto oferuje określony produkt czy usługę - chciałby, aby zadowolony klient jeszcze wiele razy dokonał u niego zakupu. Jak klienta zatrzymać ? Jak zbadać poziom jego satysfakcji ? Na podstawie czego budować trwałą współpracę z klientami ? Odpowiedzi na takie pytania można uzyskać dzięki modułowi CRM, który wspomaga zarządzanie relacjami z klientami.

Bogaty zestaw funkcjonalności modułu CRM pozwala efektywnie zarządzać czasem pracy, organizować spotkania, badać satysfakcję klienta, realizować programy lojalnościowe, obsługiwać proces reklamacji, ustalać miesięczne plany sprzedaży dla handlowców, zapewnia dostęp do informacji za pomocą urządzeń mobilnych.

"CRM - tyle możliwości tylko za pół wartości"


"Analityka biznesowa" za pół ceny - oferujemy naszym klientom - użytkownikom systemu Streamsoft PRO i Streamsoft PRESTIŻ - narzędzie, która umożliwia prostą zamianę dostępnych danych w zestaw informacji - przydatnych w podejmowaniu decyzji.


ABI Business Intelligence to dedykowany pakiet produktów składających się na system informacji zarządczej. Głównym zadaniem systemów tego typu jest uporządkowanie raportowania strategicznego i operacyjnego, uproszczenie dostępu i zarządzania informacjami gromadzonymi w przedsiębiorstwie oraz wizualizacja pozwalająca zmienić zbiory danych w pożądane informacje i trafne decyzje. Zalety korzystania z systemu ABI:

 • możliwość tworzenia analiz bez pomocy działu IT
 • dostosowanie do potrzeb klienta
 • najlepszy stosunek możliwości do ceny
 • dostarczenie aktualnej i zrozumiałej informacji zarządczej wielu odbiorcom
 • zmniejszenie pracochłonności przy tworzeniu raportów i analiz
 • odciążenie pracy systemów źródłowych
 • kontrola i prognozowanie płynności firmy
 • możliwość skupienia uwagi na analizie danych, a nie na ich pozyskaniu
 • uniezależnienie systemu analitycznego firmy od zmian systemów źródłowych
 • odciążenie pracy głównego systemu produkcyjnego firmy
 • szybkie i elastyczne reagowanie na potrzeby analityczne różnych odbiorców
 • zbieranie i gromadzenie informacji finansowych i zarządczych ze spółek zależnych

Zachęcamy do skorzystania z możliwości zakupu oprogramowania do tworzenia raportów i analiz na podstawie danych zarejestrowanych w module Handlowo-magazynowym Streamsoft PRESTIŻ.

Dzięki ABI użytkownik nie otrzymuje zestawienia, lecz kilkuwymiarowy raport - na podstawie, którego łatwiej podjąć decyzję np. o zmianie systemu odnawiania zapasów dla poszczególnych kartotek, ograniczeniu liczby zamówień dla kartotek słabo rotujących lub ustaleniu „sezonowości" dla posiadanych towarów.

Raporty i analizy tworzy się w ABI Basic w bardzo prosty sposób - nie jest wymagana specjalistyczna wiedza. Na życzenie użytkownika taki raport może być wysyłany na jego skrzynkę pocztową w ustalonym przedziale czasowym, np. raz dziennie, raz w tygodniu itp.

Korzystanie z ABI Basic podnosi wydajność procesu przygotowania raportów o 40 % i zwiększa trafność zawartych w raportach informacji - o 50 %. Procent zysku z zakupu oprogramowania - jego wartość zależy już od użytkownika i stopnia wykorzystania funkcjonalności ABI w usprawnieniu zarządzania obiegiem informacji w firmie.

100 % sukcesu w działaniu za 50 % wartości

 

Clipboard06Jesteś zainteresowany szczegółami naszej oferty? Zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z naszymi specjalistami

 

 


Aktualności

Chcesz sprawdzić jak działa system?

Jeśli jesteś zainteresowany systemem Prestiż

Skontaktuj się z nami

Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Zostaw nam swój numer telefonu lub adres e-mail.