Nowa witryna i system sprzedaży internetowej dla producenta utensyliów firmy A.Mosiński


EXIS Interactive zaprojektowała i wykonała system sprzedaży internetowej www.mosinski.com.pl dla firmy "A. Mosiński" - jednego z największych w Polsce producenta utensyliów pogrzebowych.

EXIS Interactive jest wykonawcą projektu „Utworzenie i wdrożenia systemu sprzedaży internetowej" dla firmy produkcyjno- handlowo- usługowej „A. Mosiński". Projekt jest realizowany w ramach IV osi priorytetowej „Społeczeństwo Informacyjne" RPO Dz. IV.3 E-technologie dla Przedsiębiorstw. Utworzony system sprzedaży współpracuje z modułami wspierającymi sprzedaż, obsługę klienta, zarządzanie ludźmi i zarządzanie produkcją oprogramowania klasy ERP Streamsoft PRESTIŻ.

Witryna internetowa działa w środowisku exis.e-Platforma. Stronę internetową utworzono od podstaw, przygotowując projekt graficzny i wprowadzono otrzymane treści. Witryna internetowa posiada system zarządzania treścią (CMS), jest zoptymalizowana do potrzeb wyszukiwarek internetowych.

O EXIS Interactive

EXIS Interactive jest firmą działającą w sektorze nowych technologii, skupioną na tworzeniu oraz wdrażaniu innowacyjnych rozwiązań informatycznych i marketingowych dla biznesu. Głównym atutem firmy jest wszechstronna wiedza i doświadczenie z zakresu zastosowania nowych technologii w sprzedaży i marketingu. Firma rozwija oprogramowanie internetowe pod własną marką exis.e-Platforma oraz wdraża i integruje rozwiązania innych producentów. Jest partnerem Microsoft i STREAMsoft. Oferuje szeroki zakres usług w obszarach technologicznym - wdrożenia systemów informatycznych do zarządzania firmą, produkcji oprogramowania, zintegrowanego marketingu i wsparcia sprzedaży. Firma działa na terenie całej Polski.


Aktualności

Chcesz sprawdzić jak działa system?

Jeśli jesteś zainteresowany systemem Prestiż

Skontaktuj się z nami

Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Zostaw nam swój numer telefonu lub adres e-mail.