Witryna produktowa outbox.com.pl dla Laboratoria Natury


EXIS Interactive uruchomiła nową witrynę produktową outbox.com.pl dla Laboratoria Natury Sp. z o.o.


Laboratoria Natury Sp.z o.o. to znany w Polsce producent najwyższej jakości naturalnych preparatów leczniczych. Dzięki połączeniu naturalnych składników wykorzystywanych w tradycyjnych metodach leczenia z nowoczesnymi metodami produkcji leków w laboratoriach analitycznych, oferują preparaty lecznicze i suplementy diety wspomagających funkcjonowanie organizmu.

Witryna produktowa outbox.com.pl działa w środowisku exis.e-Platforma. Stronę internetową utworzono od podstaw, przygotowując projekt graficzny i wprowadzono otrzymane treści. Witryna internetowa posiada system zarządzania treścią (CMS), jest zoptymalizowana do potrzeb wyszukiwarek internetowych.

O EXIS Interactive

EXIS Interactive jest firmą działającą w sektorze nowych technologii, skupioną na tworzeniu oraz wdrażaniu innowacyjnych rozwiązań informatycznych i marketingowych dla biznesu. Głównym atutem firmy jest wszechstronna wiedza i doświadczenie z zakresu zastosowania nowych technologii w sprzedaży i marketingu. Firma rozwija oprogramowanie internetowe pod własną marką exis.e-Platforma oraz wdraża i integruje rozwiązania innych producentów. Jest partnerem Microsoft i STREAMsoft. Oferuje szeroki zakres usług w obszarach technologicznym - wdrożenia systemów informatycznych do zarządzania firmą, produkcji oprogramowania, zintegrowanego marketingu i wsparcia sprzedaży. Firma działa na terenie całej Polski.


Aktualności

Chcesz sprawdzić jak działa system?

Jeśli jesteś zainteresowany systemem Prestiż

Skontaktuj się z nami

Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Zostaw nam swój numer telefonu lub adres e-mail.