Sukces sklepu internetowego hurtowni ELMA-RK zintegrowanego z systemem ERP STREAMSOFT PRESTIŻ


Hurtownia ELMA-RK Sp. J. specjalizująca się w wyposażeniu chłodnictwa, klimatyzacji i autoklimatyzacji oraz częściach zamiennych AGD uruchomiła nową witrynę internetową i sklep internetowy typu B2B. Systemy przygotowała i uruchomiła EXIS Interactive.


W ofercie hurtowni znajduje się kilka tysięcy urządzeń, podzespołów i części zamiennych. Istotne znaczenie miała szybkość działania sklepu - mimo dużej ilości produktów i wielu kategorii sklep działa bardzo wydajnie. System jest zintegrowany z oprogramowaniem STREAMSOFT PRESTIŻ - modułowym systemem klasy ERP. Z systemu ERP STREAMSOFT PRESTIŻ pobierane są opisy, zdjęcia, ceny i stany magazynowe towarów. Integracja obejmuje pełną funkcjonalność B2B (business to business) - umożliwiającą oferowanie kontrahentom firmy zróżnicowanych warunków zakupu.

 

Sklep jest zoptymalizowany dla wyszukiwarek internetowych. Dodatkowo promowany jest z wykorzystaniem narzędzi Google Adwords - linków sponsorowanych. Sklep wykorzystuje wtyczkę systemu exis.e-Mailing, będącej częścią Platformy e-marketingowej exis24.com umożliwiającą tworzenie zaawansowanych kampanii e-mailingowych. Mimo krótkiego czasu działania sklepu udało się osiągnąć bardzo dobre rezultaty.


Wdrożenie systemów, uruchomienie sklepu i kampania promocyjna wykonane zostały przez EXIS Interactive.

 

 

ELMA-RK Sp. J.

Elma-RK zajmuje się zaopatrywaniem instalatorów i serwisów sprzętu AGD, szeroko rozumianego chłodnictwa i klimatyzacji oraz warsztatów działających w sektorze klimatyzacji samochodowej. Szeroko rozwinięta sieć kontaktów w kraju i zagranicą pozwala dostarczać naszym Klientom towary zróżnicowane asortymentowo i cenowo. Jest głównym polskim dystrybutorem włoskiej CTR Group. Współpracuje ze wszystkimi głównymi polskimi producentami i dystrybutorami urządzeń AGD.

 

EXIS Interactive
EXIS Interactive jest firmą działającą w sektorze nowych technologii, skupioną na tworzeniu oraz wdrażaniu innowacyjnych rozwiązań informatycznych i marketingowych dla biznesu. Głównym atutem firmy jest wszechstronna wiedza i doświadczenie z zakresu zastosowania nowych technologii w sprzedaży i marketingu. Firma rozwija oprogramowanie internetowe pod własną marką exis.e-Platforma oraz wdraża i integruje rozwiązania innych producentów. Jest partnerem Microsoft i STREAMsoft. Oferuje szeroki zakres usług w obszarach technologicznym - wdrożenia systemów informatycznych do zarządzania firmą, produkcji oprogramowania, zintegrowanego marketingu i wsparcia sprzedaży. Firma działa na terenie całej Polski.

 

 


Aktualności

Chcesz sprawdzić jak działa system?

Jeśli jesteś zainteresowany systemem Prestiż

Skontaktuj się z nami

Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Zostaw nam swój numer telefonu lub adres e-mail.