Uruchomienie programu lojalnościowego dla VISA TRAVEL INCENTIVE & CORPORATE


EXIS Interactive zaprojektowała i uruchomiła dla biura podróży VISA TRAVEL aplikację internetową programu lojalnościowego. Konkurs jest skierowany do klientów biznesowych VISA TRAVEL i oferuje wycieczki biznesowe do krajów Dalekiego Wschodu - Wietnamu i Kambodży.

Specjalistyczne Biuro Podróży Visa Travel Incentive & Corporate działa od 1995 roku w szeroko pojętym obszarze turystyki biznesowej, specjalizując się w wyjazdach typu incentive.

Utworzony przez EXIS Interactive system zarządzania portalami programów lojalnościowych dla biura podróży VISA TRAVEL umożliwia szybkie zakładanie witryn programów lojalnościowych w oparciu o istniejące, łatwo modyfikowalne szablony, z możliwością dodawania nowych szablonów. Rozwiązanie zostało oparte o technologię i funkcjonalności Platformy e-marketingowej exis24.com. Aplikacja internetowa działa w środowisku exis.e-Platforma.


O nas

EXIS Interactive jest firmą działającą w sektorze nowych technologii, skupioną na tworzeniu oraz wdrażaniu innowacyjnych rozwiązań informatycznych i marketingowych dla biznesu. Głównym atutem firmy jest wszechstronna wiedza i doświadczenie z zakresu zastosowania nowych technologii w sprzedaży i marketingu. Firma rozwija oprogramowanie internetowe pod własną marką exis.e-Platforma oraz wdraża i integruje rozwiązania innych producentów. Jest partnerem Microsoft i STREAMsoft. Oferuje szeroki zakres usług w obszarach technologicznym - wdrożenia systemów informatycznych do zarządzania firmą, produkcji oprogramowania, zintegrowanego marketingu i wsparcia sprzedaży. Firma działa na terenie całej Polski.

Aktualności

Chcesz sprawdzić jak działa system?

Jeśli jesteś zainteresowany systemem Prestiż

Skontaktuj się z nami

Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Zostaw nam swój numer telefonu lub adres e-mail.