Nowa odsłona witryny internetowej dla ADS Support


EXIS Interactive uruchomiła nową witrynę internetową adssupport.pl dla Pracowni Reklamy i Drukarni Wielkoformatowej ADS Support.

ADS Support jest jedną z największych i najnowocześniejszych drukarni wielkoformatowych w Polsce, wykonującą reklamy wielkoformatowe typu outdoor i indor w dowolnym formacie z fotograficzną jakością wydruku. Wśród klientów ADS Support są m.in. AMS, Gazeta Wyborcza, Komfort, mBank, Multibank, Top Secret.

 


Witryna internetowa działa w środowisku exis.e-Platforma. Prace nad witryną obejmowały przygotowanie nowej szaty graficznej, przeniesienie treści i dotychczasowych funkcji, wdrożenie rozbudowanych narzędzi do zarządzania treścią exis.Portal, uruchomienie dodatkowego modułu dającego możliwość zamawiania reklam i zdjęć reklamowych w jednym z portali zewnętrznych.


O nas

EXIS Interactive jest firmą działającą w sektorze nowych technologii, skupioną na tworzeniu oraz wdrażaniu innowacyjnych rozwiązań informatycznych i marketingowych dla biznesu. Głównym atutem firmy jest wszechstronna wiedza i doświadczenie z zakresu zastosowania nowych technologii w sprzedaży i marketingu. Firma rozwija oprogramowanie internetowe pod własną marką exis.e-Platforma oraz wdraża i integruje rozwiązania innych producentów. Jest partnerem Microsoft i STREAMsoft. Oferuje szeroki zakres usług w obszarach technologicznym - wdrożenia systemów informatycznych do zarządzania firmą, produkcji oprogramowania, zintegrowanego marketingu i wsparcia sprzedaży. Firma działa na terenie całej Polski.

Aktualności

Chcesz sprawdzić jak działa system?

Jeśli jesteś zainteresowany systemem Prestiż

Skontaktuj się z nami

Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Zostaw nam swój numer telefonu lub adres e-mail.