Nowy sklep internetowy dla Saint Gobain Abrasives zintegrowany ze STREAMSOFT PRESTIŻ


Exis Interactive uruchomiła nowy sklep internetowy www.e-norton.pl dla marki Norton firmy Saint Gobain Abrasives.

Saint Gobain Abrasives jest niekwestionowanym liderem branży materiałów ściernych w Polsce. Dostęp do najnowszych osiągnięć i technologii pozwala wzbogacać ofertę firmy o nowoczesne, światowej jakości narzędzia. NORTON jest wiodącą marką na światowym rynku materiałów ściernych i oferuje pełny asortyment wysokiej jakości produktów, zaprojektowanych w celu zastosowania we wszystkich możliwych operacjach wymagających użycia materiałów ściernych i we wszelkich gałęziach przemysłu.

Nowy sklep www.e-norton.pl posiada zaawansowaną wyszukiwarkę produktów. Każdy produkt jest opisany ikonami, posiada zaawansowane narzędzie do tworzenia cech tak, aby opisane cechy były spójne z dotychczasowymi katalogami. Sklep internetowy posiada system zarządzanie treścią (CMS) umożliwiający łatwe zarządzanie prezentacją produktów. ,Przeprowadzona została integracja z systemem sprzedaży STREAMSOFT PRESTIŻ. Został również wprowadzony system śledzenia przesyłek UPS.

 


O nas

EXIS Interactive jest firmą działającą w sektorze nowych technologii, skupioną na tworzeniu oraz wdrażaniu innowacyjnych rozwiązań informatycznych i marketingowych dla biznesu. Głównym atutem firmy jest wszechstronna wiedza i doświadczenie z zakresu zastosowania nowych technologii w sprzedaży i marketingu. Firma rozwija oprogramowanie internetowe pod własną marką exis.e-Platforma oraz wdraża i integruje rozwiązania innych producentów. Jest partnerem Microsoft i STREAMsoft. Oferuje szeroki zakres usług w obszarach technologicznym - wdrożenia systemów informatycznych do zarządzania firmą, produkcji oprogramowania, zintegrowanego marketingu i wsparcia sprzedaży. Firma działa na terenie całej Polski.

 

 


Aktualności

Chcesz sprawdzić jak działa system?

Jeśli jesteś zainteresowany systemem Prestiż

Skontaktuj się z nami

Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Zostaw nam swój numer telefonu lub adres e-mail.