EXIS Interactive organizatorem Konferencji „Informatyka w produkcji”


W dniu 5 kwietnia br. w Łodzi pod patronatem STREAMSOFT organizujemy konferencję dotyczącą wykorzystania nowoczesnych systemów informatycznych w skutecznym zarządzaniem produkcją.

Konferencja przeznaczona jest dla kadry zarządzającej przedsiębiorstwami produkcyjnymi o różnym profilu działalności. Zapraszamy osoby decyzyjne na to wyjątkowe spotkanie, którego celem jest przedstawienie skutecznych sposobów rozwiązywania konkretnych problemów, które występują podczas realizacji procesów produkcyjnych.


Efektywne zarządzanie produkcją to jedno z najtrudniejszych wyzwań, chociażby ze względu na złożoność tego procesu. Realizowanie wszystkich zadań i czynności mających na celu wyprodukowanie wyrobu finalnego jest praktycznie niemożliwe bez wsparcia informatycznego. Znamy się na rozwiązaniach informatycznych dla biznesu i zaprezentujemy uczestnikom konferencji jak za ich pomocą - odzwierciedlić charakter każdej produkcji.

Udział w tej konferencji będzie dobrze wykorzystanym przez Państwa czasem. Jesteśmy praktykami z dużym doświadczeniem - dla nas czas również jest cennym zasobem, którym należy optymalnie zagospodarować. Konferencję poprowadzą doświadczeni specjaliści z firmy STREAMSOFT - pan Arkadiusz Sienkiewicz Specjalista ds. Zarządzania Produkcją, pan Wiktor Naskręt Specjalista ds. Wdrożeń i pan Jarosław Stegliński Menedżer ds. Projektów z firmy EXIS Interactive.

Konferencja odbędzie się w Łodzi 05.04.2011 w Inkubatorze Technologii ARTERION, znajdującym się na ul. Rewolucji 1905 r. 82.
Udział w konferencji jest bezpłatny. Bezpłatny parking.
Rejestracja na konferencję. https://www.konferencja.streamsoft.pl/produkcja/zgloszenie
Więcej informacji o konferencji można znaleźć na stronie www.konferencja.streamsoft.pl/produkcja

System klasy ERP STREAMSOFT PRESTIŻ

STREAMSOFT PRESTIŻ to wielomodułowy system klasy ERP, obsługujący wszystkie procesy biznesowe firmy. Jest efektem wiedzy i bogatych doświadczeń firmy Streamsoft, w zakresie programowania aplikacji wspomagających pracę przedsiębiorstw.
Systemy STREAMSOFT PRO/PRESTIŻ wybrało już 4 tysiące Klientów. Jednym z ważnych czynników, które decydują o zakupie oferowanego przez STREAMSOFT oprogramowania jest fakt, że potrafi efektywnie obsłużyć firmy z ponad 300 stanowiskami pracującymi na jednej bazie danych. Podczas prac wdrożeniowych skonfigurowano i uruchomiono ponad 20 tysięcy stanowisk wspomagających różne obszary działalności przedsiębiorstw. STREAMSOFT PRESTIŻ został wyróżniony Medalem Europejskim za jakość i innowacyjność.

Moduł Zarządzania Produkcją wspomaga sterowanie produkcją w przedsiębiorstwie, śledzi stopień realizacji zleceń produkcyjnych, pozwala na planowanie zapotrzebowania materiałowego i zdolności produkcyjnych, umożliwia wykonanie analiz i zestawień specyficznych dla obszaru produkcji, zapewnia obsługę i kontrolę procesów technologicznych na każdym etapie ich realizacji.

O EXIS Interactive

EXIS Interactive jest firmą działającą w sektorze nowych technologii, skupioną na tworzeniu oraz wdrażaniu innowacyjnych rozwiązań informatycznych i marketingowych dla biznesu. Głównym atutem firmy jest wszechstronna wiedza i doświadczenie z zakresu zastosowania nowych technologii w sprzedaży i marketingu. Firma rozwija oprogramowanie internetowe pod własną marką exis.e-Platforma oraz wdraża i integruje rozwiązania innych producentów. Jest partnerem Microsoft i STREAMsoft. Oferuje szeroki zakres usług w obszarach technologicznym - wdrożenia systemów informatycznych do zarządzania firmą, produkcji oprogramowania, zintegrowanego marketingu i wsparcia sprzedaży. Firma działa na terenie całej Polski.

Aktualności

Chcesz sprawdzić jak działa system?

Jeśli jesteś zainteresowany systemem Prestiż

Skontaktuj się z nami

Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Zostaw nam swój numer telefonu lub adres e-mail.