Portal firmowy dla Coffee News Polska wykonany przez EXIS Interactive


EXIS Interactive zaprojektowała i uruchomiła portal dla wydawnictwa Coffee News Polska. Wydawnictwo wchodzi w skład międzynarodowej sieci franczyzowej Coffee News.

 

Coffee News narodził się w Kanadzie ponad 20 lat temu. W 1994 roku firma rozpoczęła rozwój systemu franczyzowego i od tamtej pory publikacja Coffee News skutecznie rozprzestrzeniała się na całym świecie. Dziś wydawane jest już ponad tysiąc edycji trzydziestu krajach, teraz także w Polsce. Coffee News znalazła się w 2010 r. na 54 miejscu w rankingu Franchise 500, prawdopodobnie najważniejszego i również najpełniejszego zestawienia najlepszych systemów franczyzowych.

 

Prace wykonane przez EXIS Interactive objęły zaprojektowanie szaty graficznej witryny i wdrożenie systemu zarządzania treścią exis.Portal. Podstawowa funkcjonalność systemu została wzbogacona o moduły dedykowane takie jak moduł miast z odrębymi kategoriami treści, obsługę kilku poziomów uprawnień w dostępie do zawartości portalu, moduł reklam zintegrowany z Google Maps czy forum użytkowników.

 

exis.Portal jest zaawansowanym systemem zarządzania zawartościa witryn internetowych. System udostępniany jest bezpłatnie na zasadach licencji GNU GPL. EXIS Interactive rozwija system i wyposażyła go w szereg udogodnień i przydatnych funkcji.


O EXIS Interactive

EXIS Interactive jest firmą działającą w sektorze nowych technologii, skupioną na tworzeniu oraz wdrażaniu innowacyjnych rozwiązań informatycznych i marketingowych dla biznesu. Głównym atutem firmy jest wszechstronna wiedza i doświadczenie z zakresu zastosowania nowych technologii w sprzedaży i marketingu. Firma rozwija oprogramowanie internetowe pod własną marką exis.e-Platforma oraz wdraża i integruje rozwiązania innych producentów. Jest partnerem Microsoft i STREAMsoft. Oferuje szeroki zakres usług w obszarach technologicznym - wdrożenia systemów informatycznych do zarządzania firmą, produkcji oprogramowania, zintegrowanego marketingu i wsparcia sprzedaży. Firma działa na terenie całej Polski.

 

 


Aktualności

Chcesz sprawdzić jak działa system?

Jeśli jesteś zainteresowany systemem Prestiż

Skontaktuj się z nami

Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Zostaw nam swój numer telefonu lub adres e-mail.