Dystrybutor i instalator podsystemów inteligentnego budynku RAMAR z Warszawy wdraża system zarządzania STREAMSOFT PRO


EXIS Interactive wdrożyła system STREAMSOFT PRO w firmie RAMAR - warszawskiego dystrybutora i instalatora podsystemów inteligentnego budynku. Wdrożenie objęło całościowo procesy sprzedaży i wsparcie dla procesów kontaktu z klientem i serwisu.

Firma RAMAR działa na rynku od ponad 25 lat, zajmując się dystrybucją i instalacją profesjonalnych urządzeń systemów klasy BMS/Inteligentnego Budynku (BMS z ang. Building Management Systems), głównie systemów alarmowych, przeciwwłamaniowych, przeciwnapadowych, identyfikacji i monitoringu. Firma jest m.in. dystrybutorem produktów SATEL, wiodącego producenta urządzeń antywłamaniowych. Atutem firmy jest wieloletnie doświadczenie i wiedza z zakresu oferowanych rozwiązań.

 

Firma RAMAR zdecydowała się na wdrożone modułów handlowo-magazynowych z modułem rozrachunków, moduł CRM do zarządzania kontaktami, moduł Serwis oraz moduł Produkt. STREAMSOFT PRO zastąpił dotychczasowe oprogramowanie, umożliwiając kompleksową modernizacja działania firmy.

 

Kolejnym etapem współpracy RAMAR z EXIS Interactive będzie uruchomienie systemu sprzedaży internetowej, w pełni zintegrowanego z systemem handlowo-magazynowym STREAMSOFT.  

 

 

O EXIS Interactive

EXIS Interactive jest firmą działającą w sektorze nowych technologii, skupioną na tworzeniu oraz wdrażaniu innowacyjnych rozwiązań informatycznych i marketingowych dla biznesu. Głównym atutem firmy jest wszechstronna wiedza i doświadczenie z zakresu zastosowania nowych technologii w sprzedaży i marketingu. Firma rozwija oprogramowanie internetowe pod własną marką exis.e-Platforma oraz wdraża i integruje rozwiązania innych producentów. Jest partnerem Microsoft i STREAMsoft. Oferuje szeroki zakres usług w obszarach technologicznym - wdrożenia systemów informatycznych do zarządzania firmą, produkcji oprogramowania, zintegrowanego marketingu i wsparcia sprzedaży. Firma działa na terenie całej Polski.

 

 


Aktualności

Chcesz sprawdzić jak działa system?

Jeśli jesteś zainteresowany systemem Prestiż

Skontaktuj się z nami

Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Zostaw nam swój numer telefonu lub adres e-mail.