Nowy portal firmowy AUDYTOR z zaawansowanym systemem zarządzania treścią


Ukończone zostały przez EXIS Interactive prace nad uruchomieniem portalu firmowego AUDYTOR. Portal w interesujący sposób łączy w sobie właściwości witryny firmowej z portalem tematycznym.

Firma Audytor działa od  1993 r. i świadczy kompleksowe usługi w zakresie rachunkowości oraz w zakresie podatków obejmujące prowadzenie ksiąg, badania sprawozdań finansowych oraz doradztwo podatkowe wraz z reprezentowaniem podatników w postępowaniach podatkowych przed organami administracji państwowej oraz przed sądami.

 

Portal firmowy AUDYTOR sposób profesjonalny przedstawia charakter usług firmy. Posiada jednocześnie dużą ilość informacji dotyczących usług księgowych i prawnych stanowiąc cenne źródło wiedzy dla osób zainteresowanych podatkami i rachunkowością.

 

EXIS Interactive utworzyła projekt graficzny witryny i wdrożyła rozbudowane narzędzie do zarządzania treścią exis.Portal umożliwiające m.in. łatwą aktualizację informacji. Analiza odwiedzin realizowana jest poprzez narzędzie Google Analytics, bezpłatnie dodawane do wszystkich witryn tworzonych przez EXIS Interactive. Witryna jest zoptymalizowana do potrzeb wyszukiwarek internetowych (SEO).  

 

exis.Portal jest zaawansowanym systemem zarządzania zawartościa witryn internetowych. System udostępniany jest bezpłatnie na zasadach licencji GNU GPL. EXIS Interactive rozwija system i wyposażyła go w szereg udogodnień i przydatnych funkcji.


O EXIS Interactive

EXIS Interactive jest firmą działającą w sektorze nowych technologii, skupioną na tworzeniu oraz wdrażaniu innowacyjnych rozwiązań informatycznych i marketingowych dla biznesu. Głównym atutem firmy jest wszechstronna wiedza i doświadczenie z zakresu zastosowania nowych technologii w sprzedaży i marketingu. Firma rozwija oprogramowanie internetowe pod własną marką exis.e-Platforma oraz wdraża i integruje rozwiązania innych producentów. Jest partnerem Microsoft i STREAMsoft. Oferuje szeroki zakres usług w obszarach technologicznym - wdrożenia systemów informatycznych do zarządzania firmą, produkcji oprogramowania, zintegrowanego marketingu i wsparcia sprzedaży. Firma działa na terenie całej Polski.

 

 


Aktualności

Chcesz sprawdzić jak działa system?

Jeśli jesteś zainteresowany systemem Prestiż

Skontaktuj się z nami

Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Zostaw nam swój numer telefonu lub adres e-mail.