Łódzkie Konsorcjum Doradców Podatkowych i Prawnych uruchamia nowy portal firmowy


EXIS Interactive wykonała dla Łódzkiego Konsorcjum Doradców Podatkowych i Prawnych nowy internetowy portal firmowy.

ŁKDPP tworzy zespół kilkudziesięciu doświadczonych specjalistów z branży usług finansowo-ekonomicznych i konsultacji prawnych, obejmując swym zasięgiem województwa łódzkie, mazowieckie i małopolskie.

 

Podczas realizacji prac zaprojektowano nową szatę graficzną witryny i wprowadzona otrzymaną treść. Witryna korzysta z systemu exis.Portal - narzędzia do skutecznego zarządzania treścią stron internetowych. Portal został wyposażona w moduł Strefy Klienta. Strefa jest dostępna po zalogowaniu dla Klientów ŁKDPP, gdzie mogą znaleźć praktyczne informacje oraz pobierać swoje dokumenty.


exis.Portal jest zaawansowanym systemem zarządzania zawartościa witryn internetowych. System udostępniany jest bezpłatnie na zasadach licencji GNU GPL. EXIS Interactive rozwija system i wyposażyła go w szereg udogodnień i przydatnych funkcji.


O EXIS Interactive

EXIS Interactive jest firmą działającą w sektorze nowych technologii, skupioną na tworzeniu oraz wdrażaniu innowacyjnych rozwiązań informatycznych i marketingowych dla biznesu. Głównym atutem firmy jest wszechstronna wiedza i doświadczenie z zakresu zastosowania nowych technologii w sprzedaży i marketingu. Firma rozwija oprogramowanie internetowe pod własną marką exis.e-Platforma oraz wdraża i integruje rozwiązania innych producentów. Jest partnerem Microsoft i STREAMsoft. Oferuje szeroki zakres usług w obszarach technologicznym - wdrożenia systemów informatycznych do zarządzania firmą, produkcji oprogramowania, zintegrowanego marketingu i wsparcia sprzedaży. Firma działa na terenie całej Polski.

 

 


Aktualności

Chcesz sprawdzić jak działa system?

Jeśli jesteś zainteresowany systemem Prestiż

Skontaktuj się z nami

Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Zostaw nam swój numer telefonu lub adres e-mail.