Scan Textile uruchamia nową stronę internetową w środowisku exis.e-Platforma


EXIS Interactive zaprojektowała i wykonała nową witrynę firmową dla firmy Scan Textile.

 

Firma Scan Textile specjalizuje się w kontraktowej produkcji tekstyliów, głównie na eksport. Od wielu lat posiada stałych klientów w Danii, Anglii i Japonii. Znajduje się w grupie najprężniejszych polskich firm działających w tym sektorze.


Witryna internetowa Scan Textile działa w środowisku exis.e-Platforma. Stronę internetową utworzono od podstaw, przygotowując projekt graficzny, adaptując i tworząc nową treść w wersji dwujęzycznej. Witryna internetowa została wyposażona w zaawansowany system zarządzania treścią (CMS) exis.Portal i jest zoptymalizowana do potrzeb wyszukiwarek internetowych.

 

exis.Portal jest zaawansowanym systemem zarządzania zawartościa witryn internetowych. System udostępniany jest bezpłatnie na zasadach licencji GNU GPL. EXIS Interactive rozwija system i wyposażyła go w szereg udogodnień i przydatnych funkcji np. system lojalnościowy i promocji sprzedaży.O EXIS Interactive

EXIS Interactive jest firmą działającą w sektorze nowych technologii, skupioną na tworzeniu oraz wdrażaniu innowacyjnych rozwiązań informatycznych i marketingowych dla biznesu. Głównym atutem firmy jest wszechstronna wiedza i doświadczenie z zakresu zastosowania nowych technologii w sprzedaży i marketingu. Firma rozwija oprogramowanie internetowe pod własną marką exis.e-Platforma oraz wdraża i integruje rozwiązania innych producentów. Jest partnerem Microsoft i STREAMsoft. Oferuje szeroki zakres usług w obszarach technologicznym - wdrożenia systemów informatycznych do zarządzania firmą, produkcji oprogramowania, zintegrowanego marketingu i wsparcia sprzedaży. Firma działa na terenie całej Polski.

 


Aktualności

Chcesz sprawdzić jak działa system?

Jeśli jesteś zainteresowany systemem Prestiż

Skontaktuj się z nami

Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Zostaw nam swój numer telefonu lub adres e-mail.