System zarządzania STREAMSOFT PRO wdrożony u producenta wyrobów pasmanteryjnych PPHU SPLOT


Producent wyrobów pasmanteryjnych PPHU SPLOT z Łodzi wybrał system zarządzania STREAMSOFT PRO do wsparcia procesów rozliczenia produkcji i obrotu magazynowego. Wdrożenie systemu zostało przeprowadzone przez EXIS Interactive.

PPHU SPLOT produkuje wyroby pasmanteryjne, które znajdują zastosowanie głównie w obuwnictwie, tapicerstwie meblowym, przemyśle odzieżowym. Miesięcznie firma produkuje kilkadziesiąt milionów metrów różnego typ taśm, sznurów i gum z wielu rodzajów włókien. Skala produkcji i rozwój firmy wymagały wdrożenia rozwiązania które zmniejszy ilość czasu potrzebnego na rozliczanie zużycia surowców oraz obsługę obrotu magazynowego surowcami i wyrobami gotowych.

W wyniku wdrożenia w firmie uruchomione zostały moduły system zarządzania STREAMSOFT PRO - Handlowo-Magazynowy oraz Produkt. Moduł Produkt umożliwia tworzenie zleceń produkcyjnych i wygodne rozliczanie zużycia surowców do produkcji wyrobów gotowych.

Referencje >>


O EXIS Interactive

EXIS Interactive jest firmą działającą w sektorze nowych technologii, skupioną na tworzeniu oraz wdrażaniu innowacyjnych rozwiązań informatycznych i marketingowych dla biznesu. Głównym atutem firmy jest wszechstronna wiedza i doświadczenie z zakresu zastosowania nowych technologii w sprzedaży i marketingu. Firma rozwija oprogramowanie internetowe pod własną marką exis.e-Platforma oraz wdraża i integruje rozwiązania innych producentów. Jest partnerem Microsoft i STREAMsoft. Oferuje szeroki zakres usług w obszarach technologicznym - wdrożenia systemów informatycznych do zarządzania firmą, produkcji oprogramowania, zintegrowanego marketingu i wsparcia sprzedaży. Firma posiada Klientów na terenie całej Polski.
Aktualności

Chcesz sprawdzić jak działa system?

Jeśli jesteś zainteresowany systemem Prestiż

Skontaktuj się z nami

Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Zostaw nam swój numer telefonu lub adres e-mail.