synergia-2010W dniu 26.10.2010 r. odbyła się w Łodzi w Andel's Hotel konferencja SYNERGIA 2010 r. Wydarzenie spotkało się z dużym zainteresowaniem uczestników. W konferencji uczestniczyli właściciele, kadra zarządzająca i specjaliści z kilkudziesięciu firm z Łodzi i regionu łódzkiego.

Uczestnicy mieli doskonałą okazję do zapoznania się z innowacyjnymi rozwiązaniami informatycznymi dla kadry zarządzającej oraz działów sprzedaży i marketingu. Spotkanie prowadziło dwóch doświadczonych specjalistów: Jarosław Stegliński, Menedżer Projektów i Dyrektor Zarządzający EXIS Interactive oraz Sławomir Bechciński - Channel Manager systemów STREAMSOFT PRO/PRESTIŻ.

Nazwa konferencji dobrze oddaje korzyści jakie może odnieść firma korzystająca z rozwiązań informatycznych. Słowa synergia odnosi się do zjawiska gdy suma działania pojedynczych elementów jest wyższa niż ich oddzielne działanie. Połączenie trzech obszarów - systemów zarządzania firmą, usług e-biznesowych z zawansowanym e-marketingiem tworzy nowe wartości i zwiększa przewagę konkurencyjną firmy. Wywołuje w firmie efekt Synergii technologicznej.

Kolejna konferencja SYNERGIA 2010 odbędzie się 23.11.2010 r. w Warszawie w Centrum Konferencyjnym Instytutu Biocybernetyki i Inżynierii Biomedycznej PAN - rejestracja na konferencję.

Organizatorami cyklu konferencji SYNERGIA 2010 są: STREAMsoft i EXIS Intreractive

Partnerami konferencji są: Platforma e-marketingowa exis24.com, ERP-view.pl, BeConnected.pl, ERP24.pl, MagazynIT.pl

Informacje o konferencji
można znaleźć na stronie www.synergiameeting.pl.

___

Prezentacja z konferencji SYNERGIA 2010 - Łódż Andel's Hotel___

O EXIS Interactive

EXIS Interactive jest firmą działającą w sektorze nowych technologii, skupioną na tworzeniu oraz wdrażaniu innowacyjnych rozwiązań informatycznych i marketingowych dla biznesu. Głównym atutem firmy jest wszechstronna wiedza i doświadczenie z zakresu zastosowania nowych technologii w marketingu i sprzedaży. Firma rozwija oprogramowanie internetowe pod własną marką exis.e-Platforma oraz wdraża i integruje rozwiązania innych producentów. Jest partnerem Microsoft i STREAMsoft. Oferuje szeroki zakres usług w obszarach technologicznym - wdrożenia systemów informatycznych oraz marketingu zintegrowanego - interaktywnego i tradycyjnego.
Aktualności

Chcesz sprawdzić jak działa system?

Jeśli jesteś zainteresowany systemem Prestiż

Skontaktuj się z nami

Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Zostaw nam swój numer telefonu lub adres e-mail.