Zakończone wdrożenie systemu zarządzania ERP firmy STREAMSOFT PRESTIŻ w hurtowni wyposażenia chłodnictwa i klimatyzacji ELMA-RK


EXIS Interactive ukończyła wdrożenie systemu zarządzania STREAMSOFT PRESTIŻ - zintegrowanego rozwiązania klasy ERP w hurtowni ELMA-RK.


ELMA-RK Sp. J. jest jedną z największych w Polsce hurtowni wyposażenia chłodnictwa, klimatyzacji i autoklimatyzacji oraz części AGD.

 

Wdrożenie w ELMA-RK obejmowało obsługę 9 stanowisk sprzedaży, w tym 4 zaopatrzenia (zakupy krajowe i zagraniczne), 1 księgowo-rozrachunkowego i 2 zarządzania relacjami z klientem (CRM) - w centrali firmy oraz jedno stanowisko sprzedażowo-kasowe w oddziale hurtowni w Częstochowie. W czasie
wdrożenia wykonanywane były zaawansowane prace związane z konfiguracją i uruchomieniem systemu oraz platformy systemowej, przeniesieniem danych z poprzedniego systemu, szkoleniem użytkowników z obsługi systemów. Usługi integracyjne obejmowały przygotowanie platformy internetowej, umożliwiając integracje z grupa rozwiązań platformy e-marketingowej exis.e-Platforma | exis24.com.

Sprawny przebieg procesu od zamówienia Klienta, przez zamówienia do dostawców, odbiór dostaw i sprzedaż jest jednym z najważniejszych w firmach handlowych, podobnie jak procedury wspierające odpowiedni poziom zatowarowania. Dzięki wdrożeniu udało się osiągnąć zakładane cele wspierające budowanie przewagi konkurencyjnej przez ELMA-RK. Dzięki nowym systemom firma będzie mogła jeszcze sprawniej obsługiwać swoich Klientów i pozyskiwać nowych.

Wdrożony system zarządzania ERP STREAMSOFT PRESTIŻ zostal oparty o platformę serwerowa Microsoft Windows Server 2008 R2. Bazą danych dla systemu jest, dostępna na otwartej licencji, nowoczesna baza danych Firebird. Dzięki wybranym rozwiązaniom udało się uzyskać doskonały stosunek ceny do jakości rozwiązania, dużo lepszy niż przy innych systemach, które także były rozpatrywane przez ELMA-RK.

 

Referencje >>


___

O EXIS Interactive


EXIS Interactive jest firmą działającą w sektorze nowych technologii, skupioną na tworzeniu oraz wdrażaniu innowacyjnych rozwiązań informatycznych i marketingowych dla biznesu. Głównym atutem firmy jest wszechstronna wiedza i doświadczenie z zakresu zastosowania nowych technologii w marketingu i sprzedaży. Firma rozwija oprogramowanie internetowe pod własną marką exis.e-Platforma oraz wdraża i integruje rozwiązania innych producentów. Jest partnerem Microsoft, STREAMsoft i Comarch. Oferuje szeroki zakres usług w obszarach technologicznym - wdrożenia systemów informatycznych oraz marketingu zintegrowanego - interaktywnego i tradycyjnego.


Aktualności

Chcesz sprawdzić jak działa system?

Jeśli jesteś zainteresowany systemem Prestiż

Skontaktuj się z nami

Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Zostaw nam swój numer telefonu lub adres e-mail.