Sieć salonów kosmetycznych Euro-Styl-Spa z nową witryną firmową w exis.e-Platforma


Sieć salonów kosmetycznych Euro-Styl-Spa uruchomiła nową witrynę internetową www.euro-styl-spa. Witryna działa w środowisku exis.e-Platforma rozwijanym przez EXIS Interactive.

 

Prace nad portalem obejmowały przygotowanie nowej szaty graficznej, przeniesienie treści, utworzenie rozbudowanych galerii makijażu i fryzur, uruchomienie modułów w których prezentowane są filmy promocyjne sieci Euro-Styl-Spa. Co miesiąc przygotowywane są animacje reklamowe do bieżących.

 

Witryna Euro-Styl-Spa została zoptymalizowana do potrzeb wyszukiwarek internetowych - SEO (Search engine optimization) oraz wyposażona w funkcje umożliwiające obserwowanie ruchu użytkowników witryny.

 

 

euro-styl-spa


O nas

EXIS Interactive jest firmą działającą w sektorze nowych technologii, skupioną na tworzeniu oraz wdrażaniu innowacyjnych rozwiązań informatycznych i marketingowych dla biznesu. Głównym atutem firmy jest wszechstronna wiedza i doświadczenie z zakresu zastosowania nowych technologii w marketingu i sprzedaży. Firma rozwija oprogramowanie internetowe pod własną marką exis.e-Platforma oraz wdraża i integruje rozwiązania innych producentów. Oferuje szeroki zakres usług w obszarach marketingu zintegrowanego - interaktywnego i tradycyjnego.

 

Powiązane tematy:Aktualności

Chcesz sprawdzić jak działa system?

Jeśli jesteś zainteresowany systemem Prestiż

Skontaktuj się z nami

Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Zostaw nam swój numer telefonu lub adres e-mail.