Witryna tematyczna Pagery.com.pl - polska wersja witryny z produktami amerykańskiej firmy Long Range Systems


EXIS Interactive ukończyła pierwszy etap prac nad nową witryną/portalem tematycznym Pagery.com.pl. Witryna prezentuje produkty firmy Long Range Systems, Inc. - amerykańskiego producenta i lidera rynku bezprzewodowych systemów przywoławczych.

 

Systemy przywoławcze Long Range Systems mogą być stosowane w wielu różnych branżach - od najpopularniejszego w Polsce ? w gastronomii, poprzez hotele, markety, sklepy, biura, centra logistyczne aż po szpitale i biblioteki. EXIS Interactive odpowiadała za całość prac związanych z uruchomieniem witryny Pagery.com.pl i przygotowaniem zawartości. W najbliższym czasie, w drugim etapie projektu, witryna zostanie uzupełniona o case study (przykłady wdrożeń) systemów przywoławczych w polskich firmach.

 Uruchomieniu witryny towarzyszyła akcja informacyjna, do której zostały przygotowane, także przez EXIS Interactive, trzy ulotki prezentujące najpopularniejsze systemy - utrzymane w jednolitej z witryną tematyczną stylistyce graficznej.

Dystrybutorem rozwiązań LRS jest LSI Software - giełdowa grupa kapitałowa, producent oprogramowania dla sieci sklepów gastronomii i hotelarstwa.

 

Witryna Pagery.com.pl wykorzystuje wchodzące w skład exis.e-Platformy rozwiązanie exis.Portal.

 

EXIS Interactive jest firmą działającą w sektorze nowych technologii, skupioną na tworzeniu oraz wdrażaniu innowacyjnych rozwiązań informatycznych i marketingowych dla biznesu. Głównym atutem firmy jest wszechstronna wiedza i doświadczenie z zakresu zastosowania nowych technologii w marketingu i sprzedaży. Firma rozwija oprogramowanie internetowe pod własną marką exis.e-Platforma oraz wdraża i integruje rozwiązania innych producentów. Oferuje szeroki zakres usług w obszarach marketingu zintegrowanego - interaktywnego i tradycyjnego.

 

Powiązane tematy:Aktualności

Chcesz sprawdzić jak działa system?

Jeśli jesteś zainteresowany systemem Prestiż

Skontaktuj się z nami

Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Zostaw nam swój numer telefonu lub adres e-mail.