Hurtownia materiałów sanitarnych, grzewczych i gazowych Rurator uruchamia nowy serwis internetowy w opraciu o exis.e-Platforma


Hurtownia materiałów sanitarnych, grzewczych i gazowych Rurator Sp. z o.o. zdecydowała się na uruchomienie witryny internetowej działającej w oparciu o środowisko exis.e-Platforma.


Rurator jest wiodącą hurtownią artykułów instalacyjno-sanitarnych, grzewczych i gazowych stosowanych w instalacjach przemysłowych i wyposażeniu mieszkań. Rurator współpracuje z największymi producentami w branży i oferuje szeroki asortyment materiałów instalacyjnych. Spółka posiada ponad 30-letnią tradycję handlowo-usługową - działalność rozpoczęła w roku 1977 pod nazwą Zakład Usługowy Spółdzielni Pracy Nowator. Obecną nazwą posługuje się od 1992. Firma wdrożyła system zarządzania jakością ISO 9001:2000.

 

Wybór przez Rurator Sp. z o.o. wchodzącego w skład exis.e-Platformy - exis.Portal, był podyktowany prostotą obsługi i atrakcyjną ceną rozwiązania wynikającą z wyboru standardowych funkcji i wyglądu witryny internetowej firmy - www.rurator.com.pl.

 

EXIS Interactive jest firmą działającą w branży nowych technologii, skupioną na tworzeniu oraz wdrażaniu innowacyjnych rozwiązań informatycznych i marketingowych dla biznesu. Głównym atutem firmy jest wszechstronna wiedza i doświadczenie z zakresu zastosowania nowych technologii w marketingu i sprzedaży. Firma rozwija oprogramowanie internetowe pod własną marką exis.e-Platforma oraz wdraża i integruje rozwiązania innych producentów. Oferuje szeroki zakres usług w obszarach marketingu zintegrowanego - interaktywnego i tradycyjnego.

 

 

Powiązane tematy:Aktualności

Chcesz sprawdzić jak działa system?

Jeśli jesteś zainteresowany systemem Prestiż

Skontaktuj się z nami

Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Zostaw nam swój numer telefonu lub adres e-mail.