Umowa partnerska między EXIS Interactive i Comarch SA


EXIS Interactive zawarła umowę partnerską z Comarch SA - największym producentem systemów zarządzania klasy ERP w Polsce. Firma jest producentem systemów Comarch Opt!ma, Comarch XL i Comarch Altum. W rezultacie zawartego porozumienia oprogramowanie Comarch zostało dołączone do oferty EXIS Interactive.


Nawiązanie współpracy partnerskiej wiązało się udziałem w cyklu szkoleń autoryzacyjnych obejmujących systemy CDN Opt!ma i CDN XL.

Oprogramowanie EXIS Interactive:

  • Comarch OPT!MA - najchętniej wybierany program komputerowy do obsługi mikro i małych firm;
  • Comarch CDN XL - od kilku lat najczęściej kupowany system ERP w Polsce;
  • Comarch ALTUM - nowoczesna, inteligentna platformą ERP obsługującą kluczowe procesy biznesowe.

Jednym z elementów systemów Comarch jest eSklep - sklep internetowy zintegrowany z systemem zarządzania firmą ? systemem sprzedaży, gospodarki magazynowej i księgowością.

 

EXIS Interactive jest firmą o profilu marketingowo-technologicznym, skupioną na tworzeniu i wdrażaniu innowacyjnych rozwiązań dla biznesu. Głównym atutem firmy jest wszechstronna wiedza i doświadczenie z zakresu zastosowania nowych technologii w marketingu i sprzedaży. Firma rozwija oprogramowanie internetowe pod własną marką exis.e-Platforma oraz wdraża i integruje rozwiązania innych producentów. Oferuje szeroki zakres usług w obszarach marketingu zintegrowanego - interaktywnego i tradycyjnego.

 

 


Aktualności

Chcesz sprawdzić jak działa system?

Jeśli jesteś zainteresowany systemem Prestiż

Skontaktuj się z nami

Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Zostaw nam swój numer telefonu lub adres e-mail.