Nowe technologie podczas Microsoft Technology Summit 2009 - Warszawa 29-30.09.2009 r.


EXIS Interactive będzie uczestnikiem odbywającej się w Warszawie w dniach 29-30.09 br. konferencji Microsoft Technology Summit 2009, największej w Polsce konferencji technologicznej i corocznego spotkania specjalistów branży informatycznej.


EXIS Interactive jest partnerem Microsoft od 2008 r. Od stycznia 2009 roku firma uczestniczy w programie Microsoft BizSpark dla nowych firm technologicznych tworzących oprogramowanie w technologii Microsoft. Cześć z rozwiązań wchodzących w skład exis.e-Platforma jest rozwijanych w środowisku Microsoft ASP.Net.

 

EXIS Interactive jest firmą o profilu marketingowo-technologicznym, skupioną na tworzeniu i wdrażaniu innowacyjnych rozwiązań dla biznesu. Głównym atutem firmy jest wszechstronna wiedza i doświadczenie z zakresu zastosowania nowych technologii w marketingu i sprzedaży. Firma rozwija oprogramowanie internetowe pod własną marką exis.e-Platforma oraz wdraża i integruje rozwiązania innych producentów. Oferuje szeroki zakres usług w obszarach marketingu zintegrowanego - interaktywnego i tradycyjnego.

 

 

Powiązane tematy:

 


Aktualności

Chcesz sprawdzić jak działa system?

Jeśli jesteś zainteresowany systemem Prestiż

Skontaktuj się z nami

Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Zostaw nam swój numer telefonu lub adres e-mail.