Kolejny serwis internetowy uruchomiony w oparciu o exis.e-Platforma - Gazrem Sp. z .o.o.


Gazrem Sp. z .o.o. jest kolejnym użytkownikiem środowiska internetowego exis.e-Platforma, umożliwiającego tworzenie w pełni zarządzanych witryn internetowych.


Gazrem Sp. z o.o. świadczy usługi w obejmujące budowę projektowanie i eksploatację przyłączy i instalacji gazowych, stacji redukcyjnych. Firma remontuje sieci gazowe, prowadzimy nadzór inwestorski oraz dokonuje analiz techniczno-ekonomicznych. Spółka Gazrem w większości składa się z byłych pracowników Wydziału Remontowego, łódzkiego oddziału PGNiG S.A. w Warszawie.

 

 

Nowoutworzoną witrynę cechuje prostota obsługi, zapewniająca łatwy dostęp do kluczowych informacji o firmie.

 

EXIS Interactive jest firmą o profilu marketingowo-technologicznym, skupioną na tworzeniu i wdrażaniu innowacyjnych rozwiązań dla biznesu. Głównym atutem firmy jest wszechstronna wiedza i doświadczenie z zakresu zastosowania nowych technologii w marketingu i sprzedaży. Firma rozwija oprogramowanie internetowe pod własną marką exis.e-Platforma oraz wdraża i integruje rozwiązania innych producentów. Oferuje szeroki zakres usług w obszarach marketingu zintegrowanego - interaktywnego i tradycyjnego.

 

Powiązane tematy:

 


Aktualności

Chcesz sprawdzić jak działa system?

Jeśli jesteś zainteresowany systemem Prestiż

Skontaktuj się z nami

Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Zostaw nam swój numer telefonu lub adres e-mail.